Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet, hogy néha nehezen...

Mitől lehet, hogy néha nehezen indul az autóm?

Figyelt kérdés
Probléma leírása: Hidegen még nem találkoztam ezzel a problémával, viszont ha pl. elemegyek vásárolni, majd egy 30 perc múlva be akarom indítani, az önindító forgat, viszont nem indul az autó. Ez a hibajelenség nem állandó, hol előjön hol nem. 10 alkalomból általában 1X-2X szokta csinálni, de akkor néha 30mp.is önindítóznom kell, hogy beinduljon. A check engie lámpa nem világít, így gondolom hibakód sincs. Alapjáraton illetve normál használat során nem tapasztaltam semmi féle problémát. Húz rendesen,nem rángat meg ilyesmi. Mi lehet a gond, mit kellene megnéznem? Ötlet?

2015. nov. 22. 20:13
 1/6 Dörmögő ***** válasza:
Nagy titok hogy az autó gázolajat vagy benzint fogyaszt?
2015. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Benzines
2015. nov. 22. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
még a típusa is hadititok
2015. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ötlet csupán annyi,hogy az ilyen fél perces önindítózásokat szerintem hanyagold,ha csak nem akarod teljesen tönkretenni,az autót,rosszabb esetben kigyullasztani!!!!
2015. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dörmögő ***** válasza:
Üzemanyag elláttással lesz valami gebasz.
2015. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10 másodpercnél tovább nem szabad indítózni, mert káros a kocsinak.
2015. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!