Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus 1.6 tdci kopogás?

Slajmi kérdése:

Ford focus 1.6 tdci kopogás?

Figyelt kérdés
Üdv! Tud e valaki tanácsot adni abban, hogy mi kopoghat egy Focus 1.6 tdci autóban, akkor amikor több napot áll és be inditom, majd csak akkor hallható ha lassítok illetve fékezek. Először lendkerékre gondoltam, de nem vàltozik kuplung kinyomására és leállításkor nem üt, nem ráz. Mintha jobb első futómű felől hallanàm. Abs?
2015. nov. 21. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
fékbetét
2015. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy álló helyben járó motornàl is kopog. De egyre valószínűbb, hogy lendkerék.
2015. nov. 22. 18:11
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, azóta megoldódott-e a problémád, de nekem is kopogó hangot adott a focusom, főleg alapjáraton, hidegen lehett hallani elölről, a motortérből, de melegen már nem adta a hangot. Kiderült, hogy a motortartó bakot kellett kicserélni, a hang megszűnt azóta.
2016. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!