Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet gyorsasági...

Hogyan lehet gyorsasági motornak nagyon-nagyon mély hangot adni? Milyen kipufogót ajánltok? Yamaha.

Figyelt kérdés

Szeretném a motoromnak lecserélni a kipufogóját, de nem tudom hogy milyet vegyek és hogy hol vegyem meg! Nagyon mély, erős puffogó hangot szeretnék neki!

Kipufogón kívül mit kell lecserélni, hogy ilyen legyen?

Milyen kipufogót ajánltok?

(yamaha yzf r125 és yamaha yzf r1)


2010. márc. 20. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az a hang, amit írsz, a kipufogórendszer cseréjével érhető el. A nagyon mély, erős puffogó hanggal kapcsolatban pedig csak egy tanácsom van: ne próbáld ki. Ha találsz is olyan motort, aminek tetszik a hangja, egészen más YouTube-on hallgatni, motorostalálkozón nézegetni, elkérni a havertól egy körre, mint heteken, hónapokon át minden nap hallgatni. Ezt vedd számításba, úgy keress kipufogót.

(a mély, erős puffogó hangot pedig a felső fordulatszám-tartományban felejtsd el, ott - ha nem is sikít - de nem fog ilyen szép hangot adni)

2010. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, ha sokáig hallom ugyan azt a mély hangot.

De nem szeretném hallgatni a magas fordulatszámon a sípolást, hanem valamivel mélyebb hang legyen!

És kis fordulatszámon meg ottlegyen:)

...Hol tudnék kipufogót venni rá?

2010. márc. 20. 18:11
 3/12 P.Pityu ***** válasza:
Neked egy chopperre van szükséged.Az alacsony fordulaton nyomatékos motornak van mély,puffogos hangja,a gyorsasági motorok pörgősek,nagy fordulaton dolgoznak,ott sosem lesz ilyen hang vehetsz rá bármilyen kipuffogót.ppityu
2010. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fúrd ki több helyen a mostani kipufogódat. Gondolj arra hogy a kocsiknak amikor szétrohadt a kipufogója, akkor is milyen mély hangjuk van csak egy tesztalanyként,
2010. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De én gyorsaságira szeretnék;-)

Tudom milyen egy chopperxD

De nemszeretem...

2010. márc. 20. 18:32
 6/12 anonim ***** válasza:
A 125-ösnek sosem lesz mély, puffogó hangja.
2010. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
125-re akármilyen sportdobot vehetsz, ami nagyobb, tuti puffogni fog, mert ugyan az a blokk van az összes 125ös 4utemű yamahában
2010. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyorsaságin a chopperek hangjára hasonlító mély puffogást nem nagyon tudsz összehozni. V2 helyett sornégyesek, sokkal kisebb a hengerenkénti lökettérfogat, rövidebb a löket, más a vezérlés hangja... A 125-ösön még csak-csak van értelme, mert én is úgy tudom, hogy nincs égbekiáltó különbség a kis Yamahák motorjai közt és biztos létezik 125-ös Drag Star (igaz, annak meg nem sok hangja van). Viszont az R1-en ne is álmodj ilyesmiről, lehetetlen...
2010. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi az az YZF R125?
2010. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

írd be google (képekbe)

125-ös sport motor, a kategóriában a legszebb és legjobb!

..

Köszönöm a válaszokat!

És milyen kipufogót ajánlotok yfr125-re?

Hol vehetem meg?

2010. márc. 20. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!