Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault clio 2 nél most...

Fibbrizzo kérdése:

Renault clio 2 nél most zárlat vagy mi?

Figyelt kérdés
Nemrég vettük és lemerült az akku , kivettük feltölteni és az aksi alatt volt egy kábel ami szikszalag volt végig .Gondolom hogy szétnyomta az aksi sulya mert ahogy a fékpedált megnyomom a müszerfalon a hátso ködlámba jelzö begyullad .Én zárlatra gondolok hogy a 2 kábel a féklámpa és a gátso ködlámpa vezeték összeér ,
2015. nov. 15. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Az akksi lemerülés nem ettől van, plussz ha olyan zárlat lenne kidurrogna a biztosíték. Az viszont esélyes, hogy fék és a köd áram szél valahol valahogy összetalálkozott. Ezt egyszerűen meg lehet állapítani megkérsz valakit nyomjon egy féket és nézed, hogy a köd is világít-e. Nem ismerem a típust így nem tudom merre lehetne elindulni a keresésben.
2015. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valaki szándékosan kötötte rá a féklámpára a hátsó ködlámpát, ha szimmetrikus lenne, én is rákötném.
2015. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez meg sem fordult a fejemben, bár van egy ökör osztálytársam aki rákötötte a két hátsó ködre a féket....
2015. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, van olyan autó, aminél lenne haszna, az enyémen a helyzetjelző/féklámpa a legkisebb egység a hátsó lámpatesten belül, a szentjánosbogarak is körberöhögték. Most már, hogy led van benne, elfogadhatóbb a helyzet.
2015. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az lehet de gondolj bele mikor éjjel sötétben beérsz egy autót és neki felvillan egy fékezésnél a 84W. Azt hiszem jogos lenne az ősök emlegetése.
2015. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gond. Egy Audi A8 vagy Hyundai i40 ledes hátsó lámpája annak a 4×21 wattnak legalább a dupláját tudja fényerőben, mégis megkapták a típusbizonyítványt. Az A8 ráadásul mind automata, tehát pirosnál mögötte állva folyamatosan barnulhatok a sokezer lumennél. Szoktam szeretni.
2015. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
minden válasz helyes de kezdjük ujra .az akksi azért merült le mert valahol befolyt az esöviz és uszott a kocsi kárpitja a vizbe és hogy kicsit száradjon az ajtok nyitva voltak minél fogva a belsö világitás leszivta az akksit .viszont a ködlámpa kint nem világit ha rálépek a fékre csak a müszerfalon gyullad ki a jelzö lámpája ,attol kezdödött ez a ködlámpa dolog mikor a vezetéket megmozgattuk és nem az akksi alá tettük vissza mint ahogy az elözö tulaj hagyta ,
2015. nov. 15. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó, értem, akkor ez tipikus titokzatos Renault villanyászat. Neki lehet esni multiméterrel, de nem ér annyi idegszálat szerintem, én elvinném szakemberhez, hátha olcsón megtalálja a gubancot.
2015. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hátsó lámpa csatlakozókat takarítsd meg szeretnek oxidalodni. Ez tipikus földelési hiba. Ha nem oldódik meg forrassz egy vezetéket a lámpa elejére és a negatívhoz kösd be
2021. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!