Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is össze zavarodik a...

Más is össze zavarodik a rendőri karjelzésektől? Mármint aki kreszt tanúl, vagy az elején van?

Figyelt kérdés
Mindent felfogtam már a könyvből. De a rendőri karjelzés kifogott rajtam. Miért lehet ez?
2015. nov. 11. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom mit nem lehet érteni a rendőri karjelzésen amikor annyiraegyszerű,hogy az hihetetlen!!Ha a 2 válla párhuzamos veled akkor mehetsz,ha merőleges akkor nem!!Nem tudom egy ilyen egyszerű dolog hogy tud kifogni ennyi emberen!
2015. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Szimplán van aki alkalmatlan a vezetésre. Sajnos a jelenlegi szabályozások lehetővé teszik, hogy így is megszerezzék a jogosítványt, ez van
2015. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, más is.


Nem vagyunk egyformák, s nem mindenki egyformán lát egy rajzot. A könyv ábráit nézegetni, a hozzá tartozó magyarázatot olvasni nem hasonlítható ahhoz, mint amikor ténylegesen ott áll előtted. Ha a forgalmat irányító rendőr nem csak mímeli, hogy ő most ott dolgozik, akkor egyértelműbb, mit is akar. Talán még annak is, aki teljesen kihagyta ezt a részt a tanulásból.

És vannak „régi motorosok”, akiknek ugyanúgy nem megy, mint egy kezdőnek. Ennek az is az oka, hogy aránylag ritka madár. Van, aki levezet egy fél életet, s egyszer sem volt dolga vele.


Fuss szerintem neki újra. Ha elakadsz teljesen, írd le pontosan, mi is az pontosan (esetleg ha tudsz linkelni azonos ábrát), akkor azzal. Szívesen segítünk megoldani.


Néhány videó:

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes videókat nézni , ugyanis a rendőr él, mozog, beszél, nem csupán egy kép, mint a vizsgalapon mutatják.

Rendőr láttán sokan összezavarodnak, nem is a karjelzéssem van bajuk, tartanak a rendőrtől, az idegesség miatt bizonytalanodnak el. Főleg ha a rendőri forgalomirányítás lámpás kereszteződésben zajlik, ahol a lámpák is működnek. Tanulságosak a videók abból a szempontból is, hogyan segíti a rendőr a bizonytalanokat

2015. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!