Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék egy 125-ös motort, de...

Vennék egy 125-ös motort, de egy csomó 50-es papírokkal rendelkezik. Hivatkozhatok arra, ha megállítanak, hogy már így vettem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:

A butaság nem mentesít a szabálysértés alól...


Egyszerű, nem állsz meg... meg szoktak előtte villogni a kocsisok, megfordulsz.

am miért nem veszel ink 50-est?


Ha megállítanak a 125-ösön 50-s papírokkal, 150e ft bírságot kapsz...

2015. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert megakarok tanulni motort kezelni amit 50esen nem nagyon lehet
2015. nov. 9. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Hallottad már azt esetleg,hogy a törvény nem ismerte(de legyen szó bármiről)nem mentesít a felelősség alól!!

Amúgy meg komolyan gondoltad,hogy előadod majd a rendőrnek,hogy te már így vetted,ettől ő velőig hatódik,majd bocsánatot kér és továbbenged??!?!

2015. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Meg amúgy mi az a "kezelés" amit egy 50-esen nem lehet megcsinálni,de egy 125ösön már igen?!?!
2015. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen előadnám neki, hogy így vettem. Nyilván a törvény nem megfelelő ismerete nem mentesít a bűncselekmény alól, de ha tényleg így vetted (amit be is tudsz bizonyítani) akkor a felelősség megkérdőjelezhető. :D
2015. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi az, amit csak legalább 125-ös motoron lehet megtanulni, 50-esen nem? Talán rögtön egykerekezni akarsz, hogy bevágódj a suli legjobb bukszái előtt?

Ha lebuksz, mondhatod azt, hogy 50-esként vetted. Az eladót vagy meg se találják, vagy ha megtalálják, ő is ezt fogja hazudni. Menni fog ez a végtelenségig, de előbb vagy utóbb meg kell büntetni valakit, nem lehet eredmény nélkül lezárni az ügyet. Jó esély van rá, hogy te leszel a hunyó.

2015. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán van rá jogosítványod?
2015. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
van rá jogsim,igen. és nem suliba kéne,hanem dolgozni járni országúton is+ tanuló motornak hogy ne A2-sel kezdjek
2015. nov. 9. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:

vagy vegyél rendesen motort vagy érd be kisebbel...


engem már 50-essel is megállítottak, hogy tuti nem 50-s

5 percig vitatkoztam a majommal mire a társa a kipufogómból megálmodta, hogy ez 50-s...


km/h óra meg a neve nem volt neki elég meggyőző. (na meg a 125-s olyan kicsit másképp néz ki)

2015. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem sose piszkáltak. annyi hogy nem kell fitoktatni az erejét közúton.
2015. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!