Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan cseréljem ki az az...

Hogyan cseréljem ki az az üveg körüli gumikeretet?

Figyelt kérdés

Régi ferdehátú Suzuki Swift-ről van szó, hátul a 'kisablak'-körül a gumit megette az idő. Lehet ezt cserélni? Ha igen hogy?

[link]



2015. nov. 3. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajtókárpit le, ablak leteker, vezetősín csavarok ki, kis ablak ki, gumi le, új gumi fel, összerakni fordított sorrendben.


Szerintem.

2015. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem arra gondol, hanem ami hátul van a kalaptartó mellett. Az szerintem ragasztva van körbe a gumival, szóval sokkal macerásabb kicserélni.


Bár ha most is átereszt vagy ilyesmi akkor gondolom totál mindegy már neki, le lehet fejteni róla óvatosan akár szikével is, de szerintem jobb olyanra bízni aki csinált már ilyesmit.

2015. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ami rajta van már eléggé odavan, az egyik oldala teljesen kijött a helyéből. Próbáltam visszaragasztani de össze van szűkülve és el van öregedve így nem tartja meg a ragasztó. Be nem ázik szerencsére de műszakin lehet belekötnek.
2015. nov. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!