Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AC pumpat kiprobalhatom-e...

AC pumpat kiprobalhatom-e 230V-os feszultseg (konnektor-bol) 12V-os adapterre kotve hogy mukodik-e?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 19:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszi. Es nem lesz baja a pumpamnak ami csak 5 amperes es rakotom?
2015. nov. 1. 20:52
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem kéne egy akkura kötni és áramot mérni??

Feltételezéskre csak nem kéne már alapozni, ha tervezel valami felhasználást.

Az 5A-t minimumnak tippeltem csak, lehet még 10 is...

2015. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Jot tippeltel, valaki mar megmerte 7ampert


[link]

2015. nov. 1. 20:59
 14/15 anonim ***** válasza:
Akksira kösd rá direktben, ne szórakozzál ilyen adapterekkel! Egyébként az hogy forog, nem azt jelenti hogy jó, vagyis elő tudja állítani a szükséges nyomást illetve a megfelelő szállítókapacitást, a szivattyú.
2015. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Üresen forgatáshoz nem kell 5A, de üzemi körülmények között annyit felvesz. Egyszer leállt az autóm "csak úgy". Megnéztem a biztosítékokat egy 7,5 Amperes volt kiégve. Tettem bele 15 Amperest (ez volt éppen kéznél) és beindult a motor. Utólag derítettem ki hogy az ominózus biztosíték az AC pumpáé volt.
2015. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!