Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért merül le az autónk akksija?

Miért merül le az autónk akksija?

Figyelt kérdés

Már 2 éve nem tudok rájönni hogy miért merül le a kocsim akksija.

Új autórádió van beszerelve,az aksi is márkás mi lehet az oka?

Autó:Fiat Punto 1.1 SPi 40 kw 55 Le 1996

Akkumulátor:Banner 12V 44Ah 380A

Autórádió:Pioneer DEH-1500UBB.



2015. okt. 31. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyílván valami szívja az akksit azért merül le.
2015. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Áramfelvételt kell mérni(úgy hogy minden ki van kapcsolva).

kb 0,2A fölött már lehet gyanakodni.Akkor meg kell keresni mi a "zabáló".A rádiót könnyen ellenőrizheted,lehúzott tápkábellel is rá kell mérni.A csomagtér világítás is meg tudja sz..ni az embert ha nem kapcsol le.

2015. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csomagtér világítás nincs a rádió meg új,majd megcsinálom hogy csak kulcsra kapcsoljon be és ki.....lehet hogy a központi zár a ludas,utólag van beszerelve.Majd megnézem
2015. okt. 31. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit sem szabad kizárni,találkoztam már új hibás fejegységgel.
2015. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy nekem pl a Sony-m olyan hogy kikapcsolás után is mutatja az órát és halványan megy a háttérvilágítás.
2015. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az én rádiómon kikapcsoltam ezt a funkciót.Dehát sose tudni,akármi leeheti az akkut.
2015. okt. 31. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet a rádiód a ludas, én így jártam vele amikor kikapcsoltam akkor kikapcsolt a rádió de ugyanúgy ette az áramot mint ha be lenne kapcsolva, így egy szerelő ismerősöm javasolta hogy minden kikapcsolás után vegyem ki a rádió előlapját és akkor nem fogja enni az áramot kikapcsolt üzemmódban, és igaza volt ebbe mert tényleg nem szívta le akkor az akkumat.
2015. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is leveszem(Véletlenül),mert megszoktam hogy a régi rádión ott volt a be/ki kapcsoló.De az sem segít.
2015. okt. 31. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra merül le vagy szépen "fokozatosan"?
2015. nov. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az akkumnak elég ha kb. -4 van és meghal,igaz a szomszédnak is ilyen autója van ő is küszködik néha vele.
2015. nov. 1. 06:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!