Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3-as,2005-os....

Magnumok kérdése:

Suzuki swift 1.3-as,2005-os. Hogy lehet kicserelni a futeskapcsolok mogotti izzot, lebontani az elemet? Reszletesen leirna valaki? Konyvebe nincsen benne.

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A radióval kell kezdeni, ha az kint van akkor férsz hosszá a futés panel csavarjaihoz.
2015. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék rajta, hogy ha a 2005-ös Swiftben izzóval működne bármiféle háttérvilágítás. A 2003-as Ignisemben is már ledek vannak mindenhol, a műszerfaltól a világításkapcsolón át a középkonzol gombjaiig.
2015. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat akkor ez nem olyan egyszeru. Sajnos izzo kell hozza, nem ledes. De az izzot mar sikerult megvennem, csak a kereskedesben nem tudtak megmondani hogy kell kicserelni. A radiot hogy kell kivenni?
2015. okt. 30. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:

"A radiot hogy kell kivenni?"


Ha nem gyári akkor jár hozzá két darab kiszedővilla. Előlap levesz, kis műanyag díszkeretet lepattint, a két villát meg két oldalra betol és kihúz, és elvileg jön a rádió is. Feltéve, hogy a keretet úgy tették be ahogy illik, mert ha nem akkor ez se kell hanem ki tudod enélkül is húzni kerettel együtt, csak kell egy pontot találni aminél meg tudod fogni (lehetőleg a kis pöcköket nem letörni amibe az előlap beakad, mert akkor gáz van).

2015. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem ez a kérdés, de egy profi autóvillanyszerelő már megoldotta volna fél óra rezsidíjért.
2015. okt. 31. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget. Szetszedtem. De oszinten mondom, egy deka izzo foglalatot sem talaltam... 😠
2015. okt. 31. 04:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!