Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek a barátnőm...

Milyen autót vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

24 éves, teljesen kezdő autóvezető. Valami olyan autó kéne neki, amivel rutint tud szerezni, és a mindennapi ügyeit tudja intézni városon belül (20-30km/nap). Párom 42 kg, szóval kormány szervó és fékrásegítő legyen benne, és legyen vele könnyű parkolni a belvárosban (vagy úgy egyáltalán). Legyen biztonságos az autó, hogy ha hibázik, ne haljon meg lehetőleg. Odáig van a mercikért, de szerintem az túl nagy lenne elsőre. Valami kis női autó kéne. Összeghatár 3 millió Ft.

Köszönöm a nálam hozzáértőbbek (nem nehéz) segítségét!



2015. okt. 29. 19:43
1 2
 11/14 Koaxk Ábel ***** válasza:

Szerintem butaság abból kiindulni, hogy minden kezdővezető lezúzza, tökreteszi az autóját.


Nyilván van aki meghúzza az első autóját, van aki meg a 10.-et is.


Ezek használati tárgyak benne van a pakliban a hibázás lehetősége még rutinos vezetőknél is, de minden javítható, akinek probléma egy meghúzás esetleges javítási költsége az ne vegyen autót, mert fenntartani se fogja tudni.


Az meg, hogy a te barátnőd nem tudja felmérni a dolgok értéket az őt minősíti, ettől függetlenül ha a párodat megleped összeghatártól függetlenül valamivel azt nem elherdálásnak kéne felfogni.

2015. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mikeXxX ***** válasza:

Az valóban butaság , hogy minden kezdővezető lezúzza a kocsiját de remélem abban egyet értünk ahogy a mondás is tartja gyakorlat teszi a mestert .

És az is tény aki nem tudja fenntartani ne vegyen autót de tudod én megdolgoztam a sikerért és ma már jól élek de a mai napig megbecsülök mindent és el várom attól is akinek ajándékba adom becsülje meg ezt ha cikinek érzed ha nem !

abban igazad van , hogy ez az én barátnőmet minősíti de szerintem a legtöbb kezdő vezetőt is, és remélem abban is egyet értünk , hogy egy 360 lóerős Mercedes nem kezdőknek való .

2015. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azzal van itt a gond hogy egy 24 éves csajnak egy vadidegen vesz kocsit, ráadásul újat. Elhiszem hogy most még szerelmesnek hiszed magad, de lehet hogy megunod a csajt 2 év múlva, mégha most ilyen drága ajándékkal is akarod magadhoz láncolni.
2015. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű, normális válaszokat (sajnos ebből van kevesebb, de ez már csak így megy a neten, név és arc nélkül :) )

A merci túl nagy neki a városba, és talán korai is még (legyen még mire sóvárognia később is:) )

Végül egy Nissan Micrát rendeltem neki.

Köszönöm még egyszer.

2015. nov. 5. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!