Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz hogy a motorosok évente...

Igaz hogy a motorosok évente 1-2-szer elesnek?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért nem tesznek minden motorra bukócsövet?
2015. okt. 28. 11:33
 1/6 joco5582 ***** válasza:
71%
Nem igaz
2015. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Baromság,4 éve hogy motorozok,mint futár és 1x sem estem. Pedig nagy vas.
2015. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a kérdést,ebben a formában próbáld inkább az ezotéria rovatban......
2015. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93 óta egyszer sikerült perecelnem. Mondjuk az nagy volt.
2015. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, évente párszor felnyaljuk az aszfaltot minimum 90-el, mellé minden motoros kaszkadőrként dolgozik... ja és a Skynet küldött minket vissza.. remélem mindent megmagyaráztam.
2015. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tartrom reálisnak, bár a páromra igaz volt, amíg télen is motorozott (néha szép időben indult el, de aztán arrébb lefagyott a köd...) és néha kölcsönkérte a cruiserem, ami annyira jól nem dönthető, mint az övé.

Plusz én is jó voltam az ilyesmiben kavicsokon...

Eme esések zöme egészen pici sebességnél (a páromnál pedig tipikusan 0-val) történt.

Normál motorosnál jóval kevesebb esés van, főleg, ha nem megy jégre s mindenféle rossz terepre (mi egy nem kicsit nyomvályús köves-törmelékes földút mellett lakunk, ami esős időben még érdekesebbé válik).


Egyik motoron sincs bukócső. Az enyémen volt, bár elég béna, egy nem nagy eséskor (akkor még tanultam, rengeteg eséssel :D) begörbült és azóta a tankom horpadt, én pedig nem szeretem a bukócsöveket meg amúgyis. Ez nem feltétlenül a legértelmesebb hozzáállás, de nem érdekel.


A párom motorjára nem kell bukócső meg semmi, széles a kormánya s egyéb anatómiai jellegzetességei is megfelelőek, úgy látszik. Akárhányszor elesik (tizenpárnál tarthat?), feláll és kész (amiből a kis sebesség levon, de azért nem minden motor ilyen strapabíró). Jó, az egyik hátsó index már nem annyira szép és biztos karcolódott is, de amilyen öreg leharcolt járgány, a kinézetén nem sokat ront a dolog.

2015. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!