Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani szép, szerpen...

Tudnátok mondani szép, szerpentines helyeket hazánkban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szeretnénk elmenni kirándulni. A legideálisabb az lenne, ha tudnánk egy nagyot kirándulni, és egy jó kis szerpentinezést is beiktatni, aztán valami közeli csárdában vagy étteremben megkajálni. De ha van szerpentin és valami kis kiruccanási lehetőség, máris nyitott vagyok bármire.

Előny ha Budapesttől nincs messze, de minden jöhet.:)

Alfa 159 SW 2.4 JTD, szeretném kipróbálni mit tud kanyarvadászat közben.

Köszönöm!


2015. okt. 25. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg lett volna alfad,akkor tudhatnad hogy tenykeg jó futóművük van!Az már más kérdés,hogy a jó magyar utak fénysebességgel amortizálják!
2015. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

jo futomu relativ...mihez kepest..

persze egy hyundai vagy egy fiat puntohoz kepest tenyleg egetvero ( elnezest ezektol a tulajoktol, nem szidalmazaskepp hoztam fel peldanak)

volt alfam igen..156 tspark..de jobban elveztem pl egy ford focus mk1 sedan futomuvet..ami "csaladi auto" es nem coupe :/

akkor nemtudom mi szamit jo futomunek.Lehet kicsit elfogult vagy a kombidhoz,nem?

2015. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!