Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani szép, szerpen...

Tudnátok mondani szép, szerpentines helyeket hazánkban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szeretnénk elmenni kirándulni. A legideálisabb az lenne, ha tudnánk egy nagyot kirándulni, és egy jó kis szerpentinezést is beiktatni, aztán valami közeli csárdában vagy étteremben megkajálni. De ha van szerpentin és valami kis kiruccanási lehetőség, máris nyitott vagyok bármire.

Előny ha Budapesttől nincs messze, de minden jöhet.:)

Alfa 159 SW 2.4 JTD, szeretném kipróbálni mit tud kanyarvadászat közben.

Köszönöm!


2015. okt. 25. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

10-es úton ki,majd Csobánka-Dobogókő-Esztergom


És vissza XD

2015. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miskolc - Felsőtárkány között, Lillafüreden át, keresztül a Bükki Nemzeti Parkon.


Hármasnál feljebb nem nagyon fogsz kapcsolni! :-)

2015. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezert szerintem felesleges magyarorszag legvadabb szerpentinjeire elmenni,hogy kiprobald a kocsidat......ok,jó az alfa futomuve,de a csodat nem kell varni,hiszen az elejeben ott egy nehez 5hengeres dizel motor...
2015. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyan nem Magyarország,de nincs messze.Menjetek fel Donovalyba...arra kipróbálhatod,mit bír a gép!
2015. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindhárom helyet, meg is nézem őket!:)


@Steinberg

Nem vérre menő másodperceket akarok menni a leggyilkosabb szerpentineken, hanem élvezni az autózást, és kipróbálni, mert még nem mentem vele ilyen helyen mióta megvan. Attól még hogy dízel van az elejében, kb. mintha sínen menne az autó, ennél jobb futóművü kocsiban még nem ültem. És nem ez az aggregát fogja megtekerni pakson a gőz helyett a turbinákat, de bőven sok erő van benne ehhez a kasztnihoz képest, főleg mivel kicsit piszkált a motor.

2015. okt. 25. 18:29
 6/12 Gábor t ***** válasza:
Szia. Kékestető? :)
2015. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gábor t ***** válasza:
Szia. M7-Zalaegerszeg között, Várpalota-perkáta, Velence-lovasberény. Ezek jutottak eszembe hirtelen :)
2015. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hello!

Krisztina körút-Széll Kálmán tér-Budaőrsi út

A legklasszabb szerpentin jelenleg Bp-en

2015. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyertek el romániában a Transfogarasokba:).Lehetne kérdésem privátban az autódról?
2015. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

alfa meg a jo futomu....gatya :D

kanyarokban am is mit elveznel egy fwd-vel?

pluszban meg diesel is.

meg ha benzin lenne akkor elmegy az fwd,vissza kettobe es 6000-es fordulat.Ad valamicske elmeny faktort,de a traktor hang es az alulkormanyzottsag vhogy nem idealia szerpentin elvezesehez. Mondom ezt ugy hogy nekem is dieselem van perpill..es fwd. De volt 156 tsparkom is.Es benyas rwd-m is.

2015. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!