Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb. fele-fele arányban szeretn...

Kb. fele-fele arányban szeretnék ETANOL-t tankolni az autómba (95-ös benzines egyébként). Olyanok válaszát várnám, akik ezzel a módszerrel tankolnak már régebb óta. Mik a tapasztalataitok? Az autót nem károsítja?

Figyelt kérdés
Megéri? Ill. jó a fele-fele arány, vagy mást ajánlotok? Kicsit félünk belevágni,3 éves Suzuki Ignisünk van, még soha nem volt vele probléma.
2010. márc. 16. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkréten 3 autóról tudok aminek tönkretette az elektronikáját. Azok is így fele-felébe voltak.
2010. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár tízezer forintos alkatrész kell az autóba és akkor csak etanolt is lehet bele tankolni.Megéri..
2010. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb 60-40% bn tankolok/60%a benzin/kb.3 hetente tele(32-33 l)>suzuki fwift 1.0/1993/szept.közepe óta-átalakítás és gond nélkül.
2010. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs !1993-az autó--és tavaly szept.óta !
2010. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, várnék még további tapasztalatokat, mert kb. pont fele arányban vagyunk eddig, hogy jó-e ez az egész vagy sem... továbbra is bizonytalan vagyok. De még egyszer kösz mindenkinek!
2010. márc. 17. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet venni egy elektronikát olyan 30-40 ezer között, és azzal választhatsz (gombnyomásra átáll) etanol, vagy benzin üzem között

2010. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi probléma nem lesz vele,max 10-15 % fogyasztás növekedés.Mig nem volt benne elektronika én igy használtam.

Az első válaszadótól kérdezném,hogy egy üzemanyag,hogy tud tönkretenni egy elektronikus egységet,melyek között nincs fizikai kapcsolat???????

2010. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!