Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hanyas sorozatú BMW-t lenne...

Hanyas sorozatú BMW-t lenne érdemes vásárolnom a hasznát autók piacán?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nem igazán vagyok és értek a BMW kocsikhoz. Ahogy nézegettem az E36 316 és 318 terjedt most el kishazánkban a használt autók piacán.

Lényegében arra lennék kíváncsi,hogy melyik BMW-k ajánlottak egy olyan vezetőnek,akik nem rendelkeznek kíváló autószerelői tapasztalattal,nem kívánnak luxus mértékű kiadásokra költeni,tehát elfogadható árakban legyenek a bontott vagy új alkatrészek.



2015. okt. 10. 11:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na igen ez a patika kinézet nagyon nem jön be. De nem csak ennél a márkánál,hanem semelyiknél sem...
2015. okt. 10. 19:29
 12/16 anonim ***** válasza:

A többinek abban igaza van, hogy vannak a majmok, akik csak azért vesznek BMW-t, mert a szomszéjdnak is van hejj, na ők úgy mondják, hogy béjjemvéj.


De vannak a korrekt autórajongók, akiknek zsigerből tetszik a BMW, mint ahogy az Audinak, vagy a Hondának és más márkáknak is megvan a megrögzött tábora, ők normálisak, legalábbis autós szempontból és van közöttük autószerelőtől orvosig minden. Ezt el kell fogadni.

Ha érdekel a márka, nagyon könnyű elindulni, csak beírod a keresőbe, hogy BMW. Indulásnak már jók a wikipedia oldalak is.

Például [link]

sok autósmagazin is foglalkozik BMW-vel, akkor jársz a legjobban, ha tudsz németül, vagy angolul, a magyar autós sajtó bulvár szinvonalú, ahol a szakértelem kimerül annyiban, hogy megtanulták az autótípusokat és hogy melyiket mikor gyártották, de műszaki tudásukat a nyugati autósirodalomból próbálják összeollózni. Ezért is jársz jobban a külföldi oldalakkal.

2015. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Én nem szóltam be senkinek se,csupán kérdeztem,azért van kitalálva az oldal."


Bocs kérdező, ezt nem neked írtam, hanem az előttem válaszolónak.

2015. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ezt a kettőt néztem ki.

Érvényes magyar okmányokkal,szervizkönyvel.

Az első 140 lóerős,de furcsa módon a rendszámtábla ki van takarva..

[link]


A második már csak 116 lóerős,de a rendszámtábla látható.

[link]


Nem tudom az ár mit tükrözhet képek alapján nem látok rajtuk hibát,de a valóságban biztos vannak azért turpisságok,bár nem tudom ha van szervizkönyv akkor elvileg minden nagyobb jellegű hibának benne kellene lennie.

2015. okt. 11. 15:20
 15/16 anonim ***** válasza:

Ember, ezek 20 éves pusztulatok.


"És igen a célom a csajozás is lenne vele. Miért is ne? :)"

Hát nem fognak utánad repdesni a nők az biztos. Ha már nőben is olyan alacsonyra teszed a mércét, hogy olyan legyen aki a kocsid miatt kedveljen meg, akkor így elég nagy pofára esés lesz belőle. Azok a nők akik a kocsiba esnek bele és nem a sofőrbe, azokhoz nem elég egy ilyen kocsi 20 éves bontószökevény, már ne is haragudj.


Említetted hogy minőséget is szeretnél, és a linkelt kocsik ezt a fogalmat igencsak mérsékelten merítik ki.


Ennyi pénzért lehet venni akár valóban minőségi kocsit is, ami nem 20, meg ki tudja hány éves.

2015. okt. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azok akik azt írják, hogy ilyen autókkal tapadnak rájuk a nők, azoknak az esetek többségében még autójuk sincs, ezt jobb ha tudod. Mint ahogy azt is, hogy egy új 3-assal sem fognak automatikusan rád tapadni a csajok.


Ahhoz nem ilyen fajta autók kellenek, hanem olyanok, amik a nőknek is tetszenek, de mégsem kifejezetten női autók. Az sem árt, ha drága az az autó, pl. Aston-Martin, Maserati, ezekkel már sikered lenne.


Ha az olcsó autók között akarsz olyanokat, amikre buknak a fiatalabb csajok, akkor olyat kell keresni, ami direkt sportautós kinézetű (majdnem sportautó) itt egy pár:

Mitsubushi Eclipse [link]

Hyundai Coupe [link]

Toyota Celica [link]

De ezek is csak akkor működnek a csajozásban, ha fiatal vagy, max. 22-23 éves (vagy idősebb, de fiatalosabb kinézettel).

2015. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!