Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik most csinálják a jogsit...

Akik most csinálják a jogsit és már vezetnek hol tartatok?

Figyelt kérdés
Ti milyen tempoba tudtok haladni a vezetéssel? Hànyszor mentek egy héten?

2015. okt. 4. 07:46
 1/4 anonim válasza:
Hát én nem vezeték még..most kezdtem szóval a kressznél tartok de azt tudom hogy majd heti 4 órám lesz vezetés. 2x2 óra.
2015. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem...az korrekt én is 4*1 órát megyek hetente így tudsz te is haladni majd. Sok sikert a kreszhez :)
2015. okt. 5. 17:48
 3/4 anonim válasza:
Köszi :)
2015. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én május közepétől kezdtem a vezetést de az oktatóm elég elfoglalt ezért nincs előre lefixálva hogy milyen napokon megyünk. Előtte való nap szokott szólni hogy jó e nekem én meg próbálok alkalmazkodni. Eddig 17 órát vezettem, egy héten úgy 2x2 órát. Egyszer kegyetlenül jól ment meg is dicsért de az utóbbi időben nagyon rosszul megy kezdem azokat is elrontani amiket amúgy eddig gond nélkül megcsináltam :( Csalódott is vagyok, nagy hévvel kezdtem neki hogy tényleg meg akarom csinálni aztán mégsem jön össze.. úgy érzem nem lesz elég a 30 óra nekem :( Alapvetően nem a vezetéssel van a baj hanem a forgalomban való közlekedéssel.
2016. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!