Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot vegyek 1millio...

Milyen autot vegyek 1millio alatt?

Figyelt kérdés

Van egy 1millio forintom amibol aitot szeretnek venni papirmunkaval egyutt.

Milyen autot ajanlanatok?

Főbb szempontok:

- Fogyasztas!

-Megbizhatosag!

-es ha lehetseges 1999 es azutani evjaratok johetnenek szoba :/


Nezegettem bmw 320d-t ,de a forumok elijjesztettek a kettostomegu lendkerekkel, ugyhogy eddig vw golf 4re palyazok ha talalhato normalis ilyen arkategoriaba :/

Linkeket is szivesen fogadok,barmilyen tipusrol (kivetel : francia autok,es PD elemesek)

elore is koszonom!



2015. szept. 30. 13:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ennyiért a Golf IV tökéletes választás. Kérdés, hogy kell.e a dízel, hogyan használnád?

A kettőstömegűtől annyira nem kell félni, ahogy ezektől a PD-ktől sem. Nyilván plusz hibaforrás, de ha jó állapotú a kocsi akkor jó eséllyel nem lesz gond vele. Meg ha egyszer megcsinálod nem fog egyhamar megint beállni

2015. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Ádám Don Jon ***** válasza:
10%

hali. hát Dizelt biztos hogy NEM vennék!

csak a gond van velük! turbo. az átkuk gyakran. ami nem olcso. akkor adagoló! stb stb! Benzinest vennék! az biztos!

Francia és olasz auto kizárva!!! nagyon kényesek!

én egy subarut vennék wrx. vagy sti. az már öszkerekes! stb

vagy egy audit! 4 golf is szép jó! DE csakis VR6 ;) DIZEL OFF! fogyasztás a subaru sokat eszik! egy Vr6 is . de gondoj bele ha dizelt veszel alig eszik tudom! DE a szerviz költség kitesz vagy 500 liter benzin árat. és hiába akkor chip kell. utána padon nyalokázni vele. stb. Én csakis benzinest vennék! megbizható auto kell akkor LADA! az 100% ig megbizható!. vagy STI.

2015. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Suzuki.
2015. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Kell a diesel, mert munkaba Pestre kell jarnom videkrol..ami hetente kb 6-700kmetert jelent. Melyik motorral ajanlanad a golfot? A 90 vagy a 110loeroset?

Azokban is van kettostomegu ? :/

Gondolkoztam meg a béka civicen 1.5vtec motorral,de annyira szetvannak hajtva, hogy el sem hiszem.Kiprobaltam parat es elvette a kedvem :/


masodik valaszolo :)

koszonom a valaszodat, de a Lada egy elavult valami, ami anno jo volt de mar csak jatekauto kis sracoknak

A VR6ra nincs szuksegem,kieltem magam a szaguldozassal.Fobb szempontom a fogyasztas es megbizhatosag es hogy fiatalabb legyen 16 evesnel.

2015. szept. 30. 13:39
 5/24 anonim ***** válasza:
Mitsubishi Galant 2.5 V6. Ez egy régi japán szívóbenzin, és szétvágni lehetetlenség kb. 340.000 km-nél adtam el 1 évvel ezelőtt, úgy,hogy a motorjához,váltójához,kuplungjához egyszer nem volt hozzányúlva. A futóműve kicsit kényes (rengeteg alkatrészből áll) ,és ha bele kell nyúlni , akkor az lehet egy nagyobb költség. Nincs benne kettőstömegű ledkerék , fogyasztása pályán 6,5-7l körül van, amikor szervízelni vittem kb. az összes szerelő azt mdonta : "..hát igen.. ezek még össze voltak rakva.."
2015. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

egyébként van 2l-esbe is , gondolom az picit kevesebbet eszik..


[link]

2015. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

koszonom szepen :)

bar az igenyeimnek nem kell ekkora motor es vegyes fogyasztasban szerintem a ketezres is elkeri a 8-8,5 litert ( kiindulva a B vectrambol..anno sportosabb vezetesi stilus mellett de visszafogottan..)

varosi fogyasztasa mennyi korul lenne?

2015. szept. 30. 14:29
 8/24 anonim ***** válasza:

Ádám Don Jon nevű felhasználó válasza:


hali. hát Dizelt biztos hogy NEM vennék!

csak a gond van velük! turbo. az átkuk gyakran. ami nem olcso. akkor adagoló! stb stb! Benzinest vennék! az biztos!

Francia és olasz auto kizárva!!! nagyon kényesek!


Azt hiszem sikerült felsorolnod az összes közhelyet meg urban legendet az autókkal kapcsolatban.......


Kérdező neked meg annyit,hogy ha ennyire golf 4 kell,ezen az áron fogsz is találni....egész jókat is!!mondjuk az már más kérdés hogy egy ilyen autóért az életbe nem adnék 1 millát!!!

2015. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az enyém 110 lóerős Golf IV.

másfél év alatt 90.000 km-t mentem vele. Gyakorlatilag hiba nélkül. Azt se tudom hogy néz ki a kettőstömegű, vagy éppen a turbó. Szóval ennyi pénzért elég jó választás. Csak jól meg kell nézni. Ennyi pénzből kapsz jót és le tudod szervizelni teljeskörűen


Első voltam

2015. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90LE TDI ben nincs kettőstömegű,110 ben van...engem nem tántorított el,nem minden olajcserével kell cserélni....
2015. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!