Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik terepjárót ajánljátok,...

Melyik terepjárót ajánljátok, fél és 1 millió forint között?

Figyelt kérdés
Lényeg az olcsó fenntartás és megbízhatóság.

2015. szept. 28. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Lada Niva. Mindent kibír és jól megy.
2015. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lada Niva, Suzuki Samurai, Suzuki Vitara.
2015. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha terepjáró kell valóban akkor Suzuki Samurai. Olcsó a cucc hozzá s ahol az nem megy el...
2015. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A niva túl sokat fogyaszt, és úgy hallottam hogy sokat kell szerelni. Nem hiszem hogy négynél több embert szállítanék, de a samurai túl szűk és kényelmetlen. Városban is használnám.
2015. szept. 28. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig a Samu városban (is) király.


De hát terepjárótól miért is vársz kényelmet? Terepjáró kell vagy telekjáró?

2015. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazi terepjáró, de városban is használnám. A régi vitara jó oda, de a samurai a laprugók miatt szörnyen kényelmetlen lehet. A mitsubishi pajero jó? Még a régi nissan patrolt néztem, de abból kevés van és drága.
2015. szept. 28. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd, el kell dönteni, hogy terepjáró vagy kényelem. Ha kényelmes autó kell, akkor vegyél valami SUV-ot.


Pajero jó terepre (mondjuk 2000-es évjáratig), de városban nem igazán. Túl nagy és lomha.

2015. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy a samunál jobb városban. Természetesen a régire gondoltam. A lomhaság nem baj, egyik terepjáróra se lehet mondani, hogy kapkodó idegbeteg, de suvot biztos nem veszek. Akkor a pajero és a vitara közül melyik a jobb, megbízhatóbb?
2015. szept. 28. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy melyiket veszed, mert az ilyen áron kapható gépekre még legalább 1-1.5 millát rá kell költened, hogy megbízható autód legyen. Én 5 kilóért vettem egy LR-t és már közel másfélben van, úgy, hogy mindent én csinálok rajta. Ha szervizben javíttatnám, már 2 guriga fölött lenne.
2015. szept. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az biztos, hogy a samunál jobb városban."


Nézőpont kérdése. Volt mindkettő, és bár a Paji magas üléspozíciója és jelentős mérete tekintélyt parancsoló, a Samu sokkal mozgékonyabb, fürgébb, kisebb a fordulókör, könnyebb vele a parkolás, sőt a jeges domboldalon is könnyebben felment, hiszen feleannyi sincs a tömege. Mondjuk tény, hogy kétszemélyes...

2015. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!