Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 évesen hamarosan leteszem...

17 évesen hamarosan leteszem a jogsit, és kapni fogok egy autót szüleimtől, amivel reggelente suliba mennék be. A pénzkeret másfél millió forint, és én olyasmi autót szeretnék mint a cadillac, tehát egy elegáns, de valamennyire retro autót. Ötletek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 11:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
A sulibajáráshoz csak annyit,hogy lesznek sajnos irigy pajtásaid,akik majd szépen lefogják ereszteni valamelyik kerekedet..Az én esetemben mind a 4-et..
2015. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Hát aki a szülei pénzén vett autóval menőzik az meg is érdemli hogy leeresszék a kerekét.

Főleg ha valami különleges vagy prémiumautó.

Érdekes az én G Astrámhoz hozzá se nyúlnak suli előtt a másik gyerek A6-os Audiját az első nap végighúzták kulccsal.

2015. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A város legjobb gimijébe járok (értelmiségi társaság, és sokaknak van autója 10. évfolyamtól kezdve és tele van a parkoló prémium autókkal), szóval nem hiszem hogy itt történne ilyen meg hát nem is szokott. És nekem nem "rajkodáshoz" kell az autó, hanem hogy bejárjak vele és így minden reggel egy órával tovább tudjak aludni :D
2015. máj. 25. 11:53
 4/22 szerencses85 ***** válasza:
100%
Ha nem a vagánykodáshoz kell, akkor minek Cadillac, meg retro? Sokat fogyaszt, nehéz vele parkolni, nem modern, alkatrészek, fenntartás drága, stb..
2015. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
mert megtetszett, meg illik a stílusomhoz :) és pont ezért NEM cadillac kell (főleg hogy mainstream), hanem hasonló :) vagy még az is jó, ha nem retro hanem elegáns ( pl.: https://www.youtube.com/watch?v=QPsjpTnxH6c csak ez drága nagyon)
2015. máj. 25. 12:09
 6/22 anonim ***** válasza:

Ez a coupe sem rossz.

[link]

2015. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A Cadillac-al legalább azt mondják majd, hogy van ízlésed és stílusod. Még azok is ezt gondolják majd akik nem ismerik a márkát, mert egy ritka autó errefelé.


Amúgy tényleg egy kicsit sok kezdő 18 éves körüli gyerek akar itt a kérédsekben mostanában 1.5-2 millióért (vagy sokkal többért) autót venni, ezért meg lehet érteni azokat, akik ki vannak ezen akadva. A magyarok 80%-ának semmi megtakarítása, vagy külföldön gályázik 3 évig, mire félretesz ennyit.

2015. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A családomban egy ember van aki jól keres, szóval tudom milyen egy átlag ember és nem vagyok elkényeztetve. Ritkán kapok dolgokat, de akkor jót.
2015. máj. 25. 12:46
 9/22 A kérdező kommentje:
És köszi utolsó előtti a választ, tetszik nagyon! :)
2015. máj. 25. 12:48
 10/22 anonim válasza:
95%
Ha "nem rajkodáshoz kell az autó, hanem hogy bejárj vele és így minden reggel egy órával tovább tudj aludni", akkor Suzuki swift ideális.
2015. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!