Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért működik így a belső...

Miért működik így a belső szellőzöm?

Figyelt kérdés

96-os Honda civicem van. Tehát van a műszerfal két szélén levegő befújó és középen, de ebbe az autóba a műszerfal tetején is van egy nagyobb méretű szintén középen. a "problémám" az hogy amikor melegre állítom a levegőt akkor mindenhol meleget fúj, de középen szembe hideget, fölül meleget. amikor fölül elzárom a szellőzőt akkor viszont szemből meleget fúj, és mindenhol, kivéve fölül mer ugye az elvan olyankor zárva. és középen szembe gyárilag nincs ilyen elzáró, csak a két szélsőnek meg a fölsőnek.viszont van egy állító gomb félesége amit ha föl nyomok akkor kék nyíl van ott, ha le akkor fehér, de arra nem reagál semmit. (klíma van az autóban!)


ez valami hiba, vagy direkt ilyen?

a segítséget előre is köszönöm!


2010. márc. 14. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe ez ilyen konstrukció,több típusnál ugyanez a helyzet.
2010. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a '89-es BMW-mnél nincs ilyen és szerintem a Honda azért figyel az ilyenekre pláne '96-ban szóval szerintem kérdezd meg márkatársaktól fórumon, vagy vidd el szerelőhöz, max. megkérdezed
2010. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
F Astra is ilyen, középen csak hideget fúj, igy le szoktam zárni.
2010. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megerősítem az előzőt,valóban az Astra F is ilyen de gyárilag már,és nem hiba.Talán azért tervezték így ,hogy amikro nagyon fűtünk akkor ne legeyn olyan erős száraz levegő bent,ezzel hozzájárul hogy a szélvédő se párásodjon olyan hamar,nekem télen kifejezettül jól jön.Amúgy belső keringetésre kapcsolva megszűnik
2010. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! akkor megnyugodtam hogy nem hiba:)
2010. márc. 14. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek van egy kellemes oldala is: A lábam nagyon fázós. És amikor fűtök mint állat lábra, fent tud hideg jönni, így hosszú távon nem alszok be...
2010. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert jó kis Japán...
2010. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!