Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lemezfelnit ki lehet tükörpolí...

Lemezfelnit ki lehet tükörpolíroztatni?

Figyelt kérdés

Van egy 2003-as,mk3-as mondeo lemezfelni szettem. Hogy télen ne ezzel az igénytelenséggel kelljen járnom,ezér' tükörpolírra gondoltam,de ha jól tudom,azt csak alufelnivel lehet megcsinálni. Ha rosszul tudom,kérlek Titeket szóljatok,és írjátok le,hogy hol,vagy hogyan lehet átpolírozni. Alapszíne fekete.


Ilyen:

[link]


2015. szept. 27. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet éppenséggel, de ha felteszed az autóra, akkor kb. órákban mérhető amíg úgy fog kinézni.

Az alu oxidálódik, ha nincs kezelve a felület, akkor polírozás után kb. 6-8 hónap és bemattul.

A lemezfelni acél, ha rátenyerelsz a kezeddel, kutya/macska levizeli, rácsöppen az eső vagy csak párásabb idő van a megtisztított fémen pár óra múlva már látható lehet ahogy elkezd rozsdásodni, barnulni...


Fújd le valami más színre és kész, azzal van a legkevesebb gond.

2015. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet polírozni. Más paszta kell hozzá, mint az aluhoz, de szép fényesre lehet polírozni ezt is. Ez azért célszerű, mert utána sokkal jobban tud rozsdálni, nem állja a korrózió útját az alapozó és a festékréteg. De pár órán át szép lesz a felni.
2015. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak áttetsző korrózióvédők.
2015. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak bizony. De nincs az a színtelen lakk, ami egy tükörre polírozott felületen megtapad.
2015. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!