Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki készített már házilag...

Valaki készített már házilag szélesített lemezfelnit?

Figyelt kérdés

Mi a szakszerű kivitelezése a lemezfelni szélesítésének?

Házilag szeretném elkészíteni.

Kinek milyen ötlete van a precíz, stabil körülmények közötti elkészítésre?



2015. jan. 26. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
ha van egy jó esztergád,egy jó hegesztő felszerelésed,és megfelelő lakatos illetve forgácsoló szaktudásod,akkor TALÁN nekikezdhetsz!jó indulatú leszek és feltételezem hogy a 4 dologból csak kettő nincs!és mivel jó fej vagyok a 2 gépre gondoltam!Szóval felejtsd el,még mielőtt a saját,de főleg más testi épségét veszélyezteted azzal hogy menet közben szétszakad a kereked!
2015. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"házilag szélesített lemezfelni"


Ilyenről még nem is hallottam. S így jobban belegondolva életem hátralévő részében nem is szeretnék, úgyhogy az ötlet legapróbb csíráját is legyél szíves kiírtani a fejecskédből, mielőtt elburjánzik és tettlegességig fajul a dolog.

2015. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy srác a faluban magának csinálta, és még jópár barátjának, beleértve engem is.

Hónapok óta járunk vele, volt hogy hajtottam keményen a gépet, szar úton, de kutya baja nem lett.

Persze nem kókány módon, hanem igényesen kell megcsinálni és semmi baja nem lesz.

2015. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, igényesen, csak ha valaki a gyakorikérdésen érdeklődik a módjáról, nem valószínű, hogy igényesen el tudja készíteni. Sőt, sehogy.


Hogyan kell űrhajót építeni? Szeretnék kijutni a Holdra.

2015. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nemkell szigorúra venni,mint a holdas "poén"...szerintem. Egy minőséített hegesztő precízen összetudja kötni és akkor nem szakad szét. De ezek inkább csak lassan városi kocsikázásra valóak, szerintem egy bmw-n ha kifordítottal keresztbevágod, rögtön kettészakad
2016. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rozsosimrerenato válasza:
Üdv, egy e30 v8 4.4 alatt van szélesített lemezfelni, nem ráz, nem ráz. ugyan annyi veszélye van mint egy normál felninek ,persze nem a fillérbaszó emberektől a kókány fos kell megvenni.
2017. jún. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!