Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autót végleg kiakarom...

Ha az autót végleg kiakarom vonatni a forgalomból be kell vinnem egy bontóba. Milyen állapotban kell az autónak lennie?

Figyelt kérdés
Kiakarom vonatni az autót végleg a forgalomból.Csak a bontón keresztül tudom megtenni vagy van valami más megoldás is?Szeretném autóról leszedni a kerekeket meg még egyéb dolgokat.Mennyire lehet szétszedni a járgányt?

2015. szept. 27. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Bontási, átvételi, vagy mit tudom én milyen igazolást (mindig elfelejtem a pontos nevét) csak az autóbontó adhat ki. Más megoldás nincs, ha ki akarod vonatni a forgalomból.
2015. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kerekeket éppen le tudod cserélni bármilyen hugyadék kukaérett gumira. A gumisoknak úgyis csak gond a totál kuka gumik kezelése, ingyen odaadják. Felni dettó, xar gumit rá egy ütő, javíthatatlan felnire és kész.
2015. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bemész a bontóba és megbeszéled velük.
2015. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Itt jegyezném meg,sajnos minket autó tulajdonosokat több oldalról véreztet az állam.Ingyen kell leadni a járgányt és még fizetni is kell azért a darab WC papírért,amivel aztán mehetünk a kormány ablakhoz kivonatni a járgányt,persze itt is fizetni kell.Eljutottunk már megint arra a szintre,hogy luxus az autó.
2015. szept. 27. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:

"Eljutottunk már megint arra a szintre,hogy luxus az autó"

Miért, talán alkotmányos alapjog az, hogy gépjárművel közlekedj? Ez van, az autó akkor is pénzbe kerül, ha nem használod. Ha használod, még többe.

2015. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak.

Igen,alkotmányos alapjog autó tulajdonosnak lenni,bár nem kötelező.Az én esetemben viszont egyetlen közlekedési eszköz,mivel súlyosan beteg vagyok és nem tudok más járművet igénybe venni.Aztán még ragozhatnám a nagy általánosság jegyében a nagy autós társadalom nevében.Neked biztosan luxus,másnak rákényszeredett szükséglet.Persze most lehet lefujjozni,de attól még marad a valóság mégha strucc politikát is vallasz.

2015. szept. 27. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ingyen kell leadni a gépet. Sokszor fizetnek a járműért. Ez függ a roncs típusától és állapotától. Persze ha a roncsból kinyerhető fémhulladék nem fedezi a munkadíjat és a szárazra fektetés költségeit, akkor még az is előfordulhat, hogy neked kell fizetni.
2015. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!