Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-es Suzuki Swift 1. 0-ás...

Olasz Erika kérdése:

2002-es Suzuki Swift 1. 0-ás nagyon jó állapotban,92 e km-rel ér e 420. 000 Ft-ot? Ja és még tulajdonságokat várok erről a típusról!

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg patika az az állapot.
2015. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használt autó . hu szerint igen meg. Persze látni kéne, de valószínűleg jó állapotban van. 420-ért nem vennék régi swiftet, de te tudod. :D Tulajdonság? Vedd csak meg. :D
2015. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg az árát, nagyon pörög főleg pályán. Gyenge kaszni, olcsó alkatrészek, filléres fenntartás és a föld-hold távolságot megteheted vele 2X a motorja bírni fogja. Az 1.3-as 8 szelepes sokkal jobb választás a 16 szelepes pedig még jobb, pl. fogyasztásban.! és menettulajdonságokban is. De ha ilyen ezresbe gondolkodsz akkor a Nissan Micra tetszeni fog sokkal jobban összerakott autó és tartós technika.
2015. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
450.000 Ft-ért vettem az enyémet 7 éve, 1999-es, 80.000 km-el. Tökéletes állapotban van azóta is. Ne hallgass a sok agyhalottra, akik fikázzák, csak az szidja akinek még nem volt. Inkább ilyet vegyél, mint valami ócska szar divatot!
2015. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ne hallgass a sok agyhalottra," komoly IQ XD


Alapból Japán fan vagyok, ismerem mind 3 típust és volt is. Az 1.0 nekem tényleg nem tetszett összehasonlítva a másik 2 típussal ez az igazság. Helyesbítek, az én igazságom. Az 1.0 tény hogy megbízható és jó autó olcsó fenntartással de ha volt egy 1.3 16 szelepes Suzukid akkor nagyon kicsi az esélye hogy átülsz újra egy 1.0-ba. Nem azért mert ciki hanem azért mert jobb vezetni és a nagyobb motor ellenére kevesebbet eszik mert nyomatékosabb.


Még mindig azt mondom hogy az 1.3 8 szelepes is jobban megéri az árát mint a sima 1.0. Nem beszélve arról hogyha hosszabb utakra is sűrűn kell az autó, pl könnyebben tudsz egy erősebb autóval előzni ami a biztonság miatt sem egy elhanyagolható tényező.


Aztán itt van pl a Suzuki 1.0 vs Nissan Micra 1.0 a Micra masszívabb, jobban összerakott autó, merevebb kaszni, jobb vezetni. Szinte biztos hogyha mentél ezzel is azzal is a Micra lesz a befutó azt garantálom. Kellemes hétvégét :)

2015. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!