Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Supermoto első motornak?

Supermoto első motornak?

Figyelt kérdés
180+ cm vagyok, 17 éves, első motoromat szeretném megvenni. 125ccm-ben nézelődtem eddig, derbi sendákat főleg. 1000-1500€-t szánok rá. Tapasztalatok, vélemények?

2015. szept. 23. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ok
2015. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
derbi senda egy szar eleg ranezni husaberg , husqvarna ktm ezek a jok
2015. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mindenképpen valai 2t-t vennék. (Yamaha dt, vagy aprillia mx)

Nekem dt-m van, nagyon meg vagyok elégedve vele, 184cm vagyok, 80 kilóm alatt is minden nehézség nélkül megy 110-et :) nagyon megbízható, kiforrot konstrukció.

2015. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
yamaha dt meg derbi sendat akkor vegyel ha sporolni akarsz es nem motorozni.....ha motorozni akarsz ott van a ktm a sherco a husqvarna es ami meg kvajo a husaberg ezek megbizhatoak es ket kulon vilag mint a yamaha dt ...a derbi sendarol ne is beszeljunk....:)
2015. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg az kérdező 125 témában keres motort (itt ajánlani tudom még a 125-ös exc) kedves szűk látókörű utolsó válaszadó, valószínűleg nem sok motord lehetett eddíg, hallottál már a meghibásodó berg gyujtásokról? vagy esetleg a széthulló ktm-váltókról (az utóbbi exc 450-525 típushiba) ugyan olyan jó motorkat gyártanak a japánok is mind Friccek hidd el ;) de majd megtapasztalod ha felülsz egyre....
2015. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ha feulok egyre....ez jo volt apam ak yamaha ja van nekem husaberg a ketto kozott a kulonbseg h az eggyik szar es meghibasodik folyton cserebe nem hasznalja az olajat a husaberg hasznalja az olajat, bekell rugdalni de 150km/h ig nincs parja es soha semmi baja nem volt ink maradj csittben ha nem ismersz es nem szuk a latokorom.....szted miert a husqvarna krm husaberg nyeri enduroban mindig mindent?????
2015. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
enduroban egyaltalan ne epitenek olyan jot...gyorsasagit uraljak elegge de dirtbikeban sehol sincsenek az europai gyartokhoz kepest
2015. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!