Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 316I 96-os évjáratú...

BMW E36 316I 96-os évjáratú kocsival kapcsolatban kérdez ném hogy mennyi az olajszint feltöltési mennyisége?

Figyelt kérdés
És milyen olajat ajánlanátok bele? Én a QUARTZ ENERGY 9000 5W40-et néztem LL01es minősítéssel. Köszönöm a választ :)
2015. szept. 23. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
BMW-be én Castrol raknék. Alacsony legyen az első szám, a második pedig minál nagyobb. Pl. 0W-30 , 0W-40 (ez lenne a legjobb,de ez a legdrágább is) , esetleg 5W-30. Mindképpen szintetikus olaj legyen , ne ásványi és ne is félszintetikus. Én Enenos-t használok a mitsubishimbe ,mert ez a gyári olaja. BMW-nek meg a Castrol. A legviccesebb,hogy én se hittem benne,hogy két ugyanolyan viszkozitású olaj között , ami azonos minősítésekkel bír , lehet külöbség , de tényleg van. Nekem előtte Valvoline volt benne , de ahhoz képest amikor először beletöltöttem az Eneost , az maga a megváltás volt. Halkabb , egynletesebb járás , szebb hang. Szóval érdemes odafigyelni a gyári ajánlásra.
2015. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!