Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a hiba a Mazdám...

Mi lehet a hiba a Mazdám motorjával?

Figyelt kérdés
Van egy 323 as 1.5 ös 16v s benzines sedan Mazdám és az a gond hogy hirtelen gázadásra nem megy az egyik henger és nem húz a kocsi de ha óvatosan adagolóm a gázt( vagy pörgetem a motort üresen míg nem megy a mind a 4 henger és csúsztatott kuplungal váltók) akkor megy rendesen..Nem tudom össze függ-e de elszakadt a szelepfedél tömítés és nagyon folyt az olaj és a gyertyák is olajosakkor lettek de kicseréltem a tömítést a gyertyákat és akkor rövid ideig jó volt...hidegen 1-2 percig jó szokott lenni..de most már egyre rosszabb néha még alapjáraton is kezdi ezt csinálni..Mi lehet a gond?? És a legrosszabb hogy nagyon megnövekedett a fogyasztása a kocsinak :/

2015. szept. 23. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd ki harmadszor is, hátha akkor válaszolnak.
2015. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mért nem viszed el szerelőhöz?

Az volna a legjobb neked is meg az autódnak is.

2015. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sőt, a szerelőnek is...
2015. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!