Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F 1993-as autóm...

Opel Astra F 1993-as autóm van 1.4gl. A váltónál normális ez? Alul info

Figyelt kérdés
Az 1-es mellett van a hátramenet, és ugye felkell huzni a kart nem le mint pl suzukinál. És van ahhoz egy gyuru amit megfogsz és azalatt ide-oda tudom mozgatni- a karon lévő valamit. Ez a valami a váltokarra van szerelve és mozgatható sőt ha megnyomom(kar elöli nézetében van) akkor kattan is egyet. A másik az hogy a váltószoknyán belül ki leeht tapintani két "drótnál vastagabb" valamit. Viszonylag hosszúak és csak ugy vannak. A váltókarből jönnek ha jol érzékeltem és csak ugy lógnak szoknyán belül szabadon. Olyan mint egy szalag vastagságra.
2010. márc. 12. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon zavaros.
2010. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a két "drót" szerintem a váltószoknya merevítője/az fogja a boxhoz. A többi kicsit zavaros, a kattanás szerintem az amikor hátramenetből visszahúzod üresbe.
2010. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D nem tudom jobban elmagarázni. Két szalag vastagságu valami kiáll a váltóbol és a szoknya ugye válton van és csak kitapogatni tudtam lóg a semmibe. A másik meg nem az hogy hátramenetből ki üresbe hanem ez egy halk kattanás és alul van lehet "kattingatni"a váltóra (rudazatra ) van rátéve...:D
2010. márc. 12. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
tisztázzunk pár dolgot. a kart nem húzod fel, csak a gyűrűt, mint az új mondeokban és amikor a kocsit berakod hátramenetbe, a gyűrű fent marad, ha kiveszed, akkor az lemegy, ergo hallasz egy kattanást. teljesen normális, örülj neki szerintem, hogy van, mert így legalább biztos lehetsz benne, hogy kivetted hátramenetből...
2010. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát még mindig nem tiszta de, vedd le a váltószoknyát és nézd meg hogy mi is az! nagyon egyszerű a váltószoknya legalját szépen óvatosan felfeszíted!egy műanyag gyűrűn van rajta, vagy pedig oldalról mindkét irányból benyomod a váltószoknya alját és kipattintod!
2010. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mikor hátramenetbe teszem hogy kattog és mi. De ez más. Nagyon halk "kattanást" lehet hallani a váltórudazatra van rászerelve "gyűrű " alatt van. és müszerfallal szembeni oldalát belehet nyomni egy helyen. A szalagok meg két darab és lóg ki váltóból szoknyán keresztül ki lehet tapogatni és nem vezet sehova. vékony de erős anyagú szalag formára hasonlito tapogatásom szerint.
2010. márc. 13. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!