Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S80 automata váltó ha...

Volvo S80 automata váltó ha felmelegszik rángat (pesti dugóban) Nagy javítás?

Figyelt kérdés
Hidegen,vagy folyamatos haladásnál semmi gond,de ha dugóban araszolgatok,egy idő után rángat 2 és 3-ba váltásnál.A számítógép kiírta,hogy váltóprobléma, vigyem szervízbe.Folyamatos haladás után elmúlt a hibajelzés,szépen dolgozott.Olaj rendben van.

2015. szept. 10. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
"Az olaj rendben van" mondat azt jelenti, hogy az előírt intervallumban megvolt az olaj- és szűrőcsere?
2015. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyár elején vettem,akkor lett cserélve motorolaj,váltóolaj,vezérlés vízpumpával.Gyári előírás szerinti olajak.
2015. szept. 10. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem ilyen gondom még nincs, de ezt megelőzendő, én egy rendesebb dugóban 2-be teszem..

szerintem ez a jelenség a lassú haladásból eredő enyhe túlmelegedéstől lehet. már annyira érzékenyek ezek a sok elektronika miatt, hogy az egyszerű felhasználónak lövése sincs mit kellene tenni.

ja, még annyit, hogy nem szabad váltogatni, vagy neutrálba tenni, hanem a dugó elején kettes, és úgy araszolsz...


a váltód jó, ne vidd szerelőhöz


szrintam.

2015. szept. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,megpróbálom így.Bízom benne,hogy nem kell szervíz egy vagyonért.Ez 2001-es . Van egy 95-ös 850-es is, az tökéletesen működik,sosem volt vele semmi bajom. Ez egy kicsit megijesztett. Üdv:István
2015. szept. 11. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!