Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor fajtát ajánlotok...

Milyen motor fajtát ajánlotok nekem az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

Munkába járáshoz kéne, az 2x35km lenne.

Bakonyi környék, tehát sok emelkedő, kanyargós utak.

Nincs semmilyen jogsim.

Száguldozni nem akarok, a 80-as utazó, 100-as végsebesség bőven elég lenne, de ne is olyan kicsi legyen hogy széthajtsam a motort. Olcsó, könnyű szervizelhetőség


125ccm elég lenne?

Ebben a kategóriában többnyire endurókat látok, az alkalmas lenne erre? Gondolom a másik az örökzöld MZ lenne.



2015. szept. 7. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Jogsi nélkul is biztonságosan használhatod a helyi volán járatot.
2015. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Robogót vegyél. 250cc vagy nagyobbat.

Motort csak akkor vegyél, ha munkába járáson kívül is akarod használni (hétvégi körökre).

2015. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Yamaha DT125
2015. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 veterán vas ***** válasza:

Khmmm.... #2, #3!

A kérdezőnek nincs semmilyen jogosítványa!

2015. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

....és én azzal mit csináljak? :D


Vegyen motort, majd rábxszik. Észt nem adhatok neki. :D

2015. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, félreérthető amit írtam.


Azért írtam hogy nincsen jogsim hogy tudjátok nincsen semmilyen vezetői tapasztalatom, gondolom számítana ha már lenne autójogsim 5 éve.

2015. szept. 7. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Én értettem elsőre is, hogy még autóból sincs jogosítványod.


Figy, 1 évig jogsi nélkül rohangáltam simsonnal a határban. De közútra soha nem mentem, mert csináltam volna egy balesetet, ahol a másik fél megsérül, engem visznek a dutyiba. Semmi jogosítvánnyal, és még vezetési tapasztalattal nem kellene 125-ös motorral rohangálni, mert nagyon nagy lesz rá az esély, hogy vagy elesel, vagy balesetet okozol. Lehet, hogy azt gondolod nem, de elég egy fél pillanat, hogy bepánikolj. Ráhúzol a gázra, azt már dobod is motort. Ennyi.


Inkább járj busszal, tedd le a B-s jogsit, azt le tudod tenni 35-ért a B125-öt. Meg is van és már nyugodtan rohangálhatsz az utakon.

2015. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!