Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 25 eves vagyok es szeretnek...

DaaaS kérdése:

25 eves vagyok es szeretnek autot vasarolni kb 3-3,5 millaig (10000) euroig?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkoztam Bmw-n vagy Audin is defogalmam sincs., kb max 6 eves autot szeretnek vagy annal fiatalabbat,mit ajanlanatok? Szeretem a sportos de meg se a nagyon draga kategoriat.

2015. szept. 6. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Hát eloszor is rohadj meg!
2015. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Aztán vegyél magadnak valami kozepesen érdektelen fost.
2015. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Normalis valaszt koszi, mert meg dolgoztam a penzert nem apukatol van,szoval na...
2015. szept. 6. 23:34
 4/18 anonim ***** válasza:

Amennyiben valos a kerdes jo lenne tobb kriterium (felszereltseg teren elvarasok, mennyi km mesz evente, hosszabb vagy rovidebb tavokat, hany ajtos illetve szemelyes legyen, stb).

Ja, es szerintem nem szegyen az se ha az ember a szuleitol kap draga autot. A gond a hozzaallassal meg a felfuvalkodassal szokott lenni. En nem irigykedem csak vezess ovatosan es adj tobb tampontot.

2015. szept. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Skoda Octavia, DSG váltós Diesel ? Na mit szólsz ehhez?

Tartsd szemelőt, hogy egy autót, fen tartani is kell és ami talán még fontosabb, hogy majd eljön az idő amikor el is szeretnéd majd adni azt. Na akkor nem lesz mindegy, hogy mennyi idő alatt adod el és mennyi pénzért.

Passat CC, ha kitudsz fogni egy jó példányt ennyi pénzért.

2015. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Vw es a Skoda ugyanaz nagyabbol,sot... Tele a piac 1.6 dieselel ami finomam szolva is nem sikerult valami jol...
2015. szept. 6. 23:56
 7/18 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Hát persze.... :D
2015. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el s nézel meg autókat? Ha nem tudod eldönteni mit vennél itt se fogják megmondani a tutit.
2015. szept. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mert az Audi nem ugyanaz, mint a Skoda, meg a VW...
2015. szept. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Passat cc?
2015. szept. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!