Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy millo forint eleg lenne...

Ucantseeme kérdése:

Egy millo forint eleg lenne mindenre?

Figyelt kérdés
azt szeretnem kérdezni hogy 1 millo forinból ki lehet hozni mindent mocitól kezdve a ruházatig vagy kevés lenne rá? a motorra 7, legfeljebb 800 ezer forintot költenék a többbiből ki lehet hozni egy jó fajta teljes ruházatot ami tartós és nem hagy cserben 2 év után ? köszönöm előre is a válaszokat esetleg tudtok jó oldalakat nezelődni motorok felöl

2015. szept. 1. 17:40
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Személy szerint erre a motorra gondoltam :)

2015. szept. 1. 17:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy Kawás vagyok és naked mocim van, ez egy nagyon f**za kis gép, egyik legszebb sportmoci:)

Egyébként ruha árak nagyjából:

Bukó: 70k fölött érdemes (ezeknek már normális a pleximechanikája, nem vésővel kell felfeszegetni stb, általában ennyiért már kapsz pinlockot, párnázása is elegendő ebben az árkategóriában)

kesztyű:10-15k

csizma:25-40

bőrkombi:150k-tól (sok esetben itt nincs gerincprotektor, szóval az külön +20-35k)

textil (nadrág+dzseki):60k-tól (itt is valószínűleg kell venned egy gerincprotektort)

Esetleg protektor ing (nekem Fox Titan Sport van, nagyon jó:)):25-40k (+20-35k egy textil nadrág)

bőrdzseki:60k-tól (gerincprotektor kellhet ide is)

2015. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod :) hát húú kevesebbre számitottam ezek szerint gyűjtögetnem kell még :(


mellesleg egy kezdőnek ez a fajta motor nem erős nem ? volt már simpsont régen de egy időre abbahagytam(2éve) de beleszerettem ujra főleg ezekbe a sportmotorokba :3

2015. szept. 1. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk ha nem vagy dúsgazdag, akkor nem muszáj ilyen méregfrága cuccokat vegyél, egyedül a sisakon ne spórolj. De azért nem kell több százezret kiadni kabátért meg nadrágért, bőven megteszik a dolgukat az olcsóbbak is (sajnos már kipróbáltam nagy sebességnél). 200 ezerből bőven ki tudsz hozni egy jó szerkót.
2015. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.


Én mindig azt mondom, hogy bármilyen motorral lehet kezdeni, ha normálisan vezetsz, ismered a határaid. Amikor a "kis Rossik" megszerzik első motorjukat, akkor felkenődnek az első fára. De ezt megcsináljak egy 250-essel is és egy 1000-essel is. Aki hülye, idióta módon vezet az egy Simsonnal is megpuszilja az oszlopot, aki normálisan, az egy 1000-es is tud rendesen menni.

Én ebbe az évbe kezdtem a motorozást, 0 rutinnal. Kezdésnek egy Kawa Er6-n-t vettem (szalonból, új gép. Ezért is mindenki hülyének néz/nézett, hogy új motort veszek.) 72 paci 64 Nm nyomi van benne. Az alap bénázásokon (álló helyben eldőlni :D )kívül semmi nem volt, pedig eléggé húzom neki. Tudom, hogy mit tudok, és azon nem lépek túl.

Ha ésszel vezetsz, nem akarsz menőzni, hogy " na majd ebbe a kanyarba bedöntöm 250-el", akkor nem lesz probléma. Erős gép, jobban oda kell figyelni mint egy Simsonnál, de nyugodtan megveheted.

Motorvételhez még annyit, hogy az ilyen gépeket húzzak, de rendesen, sajnos esnek is velük. Alaposan nézd át, nehogy legyen egy vázrepedés vagy valami hasonló. Ha tudsz akkor vigyél magaddal egy szakit, vagy nézettesd át szervizben.

Ja és a ruhákat nem úgy gondoltam, hogy mindent venned kell. Ha gondolod, elég egy textil ruha ami kb 60-ból megvan, nem kell mellé venned egy bőrkombit, stb. Ezek opcionálisak.Így kijössz 1 misiből.

2015. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sisak olcsó és jó hjc is-17 70eft,ruha itt nézelődj [link] kezdésnek ezer egy kicsit sok lesz de ha az első 5000km van önuralom akkor lehet megúszod de egy 1000re rakéta azért más dimenzió
2015. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) nem nagyon akarom meghuzni neki mig nem erzem 100% ig magam , a masik amit kineztem egy kawasaki 250 r ninja erre azt mondta baratom h jobb elso nagy mocinak :) koszi a valaszokat megegyszer
2015. szept. 1. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik frankónak ez a hirdetés. 2007-es CBR 1000RR-t nem nagyon lehet kapni 1.2 millió alatt. És a háttér is nagyon amerikainak tűnik nekem. (Ház, ajtaja, kuka)
2015. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!