Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a Simson S51N-es...

Nem indul a Simson S51N-es motorom. Nagy valószínűséggel a gyújtásával van valami. Tudom nem lehet így megmondani, hogy mi a baja, de mik szoktak lenni ilyenkor a leggyakoribb hibák?

Figyelt kérdés
Persze ha le tudjátok írni, hogy hogyan kell megcsinálni az adott ötletet vagy leellenőrizni azt megköszönném. Mikor még jó volt akkor magas fordulaton nagyokat durrogott sokszor.

#hiba #Simson #S51 #n gyújtás
2015. aug. 26. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kondenzátor, megszakító. Nálam ez volt elszállt a kondi, szétégett a megszakító.Pont így kezdődött mint nálad. Én nem szórakoztam vele itt nálunk van egy jó kis motorszerelő negyed óra alatt kicserélte és jó lett. De az is lehetséges hogy kevés anyagot kap, lehet hogy egy karbi tisztítás megoldja, ezt nem tudom.
2015. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első kör, a hiba keresése. Meg kell tudnod mért nem megy és kizárni részegységeket. Mivel a gyújtás az első számú gyanúsított így vedd ki a gyertyát és nézd meg van e szikra.
2015. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!