Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha motornál hajtómű olaj...

Ha motornál hajtómű olaj helyére nem oda illő olajat öntök akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Megszürkült a babetta 207-ben a hajtómű olaj.

Van itthon valami sárga kenő olajom valószínűleg lánc olaj.

1995-nél régebbi.

Azért kérdezem mert nincs pénzem olajra és van itthon ez az olajam. És hasztalan olaj ne legyen a háznál.

Na ezt önteném bele. :D



2015. aug. 16. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

20 éves olajat azért ne öntsél már bele...

Nincs pénzed? Akkor hogy tankolsz? Ne szórakozzál már...

Bemész a tescóba és megveszed a legolcsóbb motor- vagy váltó olajat. Nem kell bele egy liter sem, rotátorokhoz, fűnyírókhoz van legolcsóbban 0,5 literes kiszerelésű motorolaj pár száz Forintért. Na azt öntsd bele!

2015. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak az előírt és friss olajat töltünk járműbe. Hidd el többe lesz a javítás mint az olaj. S azt öntsd bele ami elő van írva ne azt amit a haverok vagy a "Józsi bácsi" mond.
2015. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A benzin ingyen van :D
2015. aug. 16. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
nem megfelelő kenés, melegedés, gyorsabb kopás
2015. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nehéz elképzelni, hogy valaki motorozni akar, de nincs szaros 600-800 forintja valami gagyi váltó olajra... szerintem inkább csak nevetségesen sóher vagy...
2015. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát az vagyok. Eddig 800ft-ot költöttem a második motoromra és még 1500 kellene hogy üzemképes legyen.

De közmunkás vagyok így nem igazán tellik ilyen extra szórakozásra mint olaj. Bár szerintem 1l étolaj áráért már kapnék hajtómű olajat. De kitaláltam! Kunyerálok a szomszédtól :D

Én nem akarok motorral járni és eladni sem akarom!

Élvezem hogy szerelhetem a motort.

És nekem az a szórakozás hogy ha nem eszek akkor pár nap alatt jut 500 ft valamire a motorba. Csak már egy hónapja nem eszek rendesen úgyhogy egyenlőre a kaját választom.

2015. aug. 16. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:
barátom, te is nyakba szükülsz mint a sörös üveg :)
2015. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!