Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanulóvezető vagyok, parkolásn...

Tanulóvezető vagyok, parkolásnál az oktatóm nem fékezett és véletlenül összekoccantunk a mellettünk álló kocsival. Ez most az én hibám?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy az oktatóé. :)
2015. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád,minden balesetért az oktató a felelős. Azért van nála is fék hogy használja, ha kell.
2015. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
jogilag az oktató felelőssége teljes mértékben, ez kétségtelen, de azért neked se kéne feltétlen kocsiba ülni, ha ennyire nem érzed a kormányt .... most nem? :(
2015. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez teljesen elvette a kedvemet az egésztől szörnyen érzem magam.. amúgy nem nekem kell fizetnem meg semmi, a kár nem nagy
2015. aug. 13. 20:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért tanuló,mert nem tud vezetni.Azért van ott hogy megtanulja.Ha hibázik az természetes,az oktató feladata megakadályozni az anyagi kárt.
2015. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szántóvető ***** válasza:
100%
engem az érdekel hogy az oktató mit csinált miközben te tolattál?nem végezte a munkáját tehát ő a hibás nagyobbrészt.
2015. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ez 150% az oktató felelőssége, ez nem kérdés. azért meg 300%-osan, hogy miért enged ki a forgalomba vkit, aki még nem érzi az autót? ezt tényleg nem értem ...


azért ne vegye el a kedved önmagában ez, de mégis hányadik vezetésed és hány éves vagy? stb? így nehéz véleményt mondani:)

2015. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az oktatót meg is büntetik 50 ezerrel ha vizsgán ilyentcsinálsz. Plusz a kár. De van itt komoly biztosítás szerintem.
2015. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amig nincs jogsid, addig olyan, mintha az oktató vezetne, minden felelősség az övé, őt büntetik, stb.

Amúgy ő mit mond, nagyon mérges volt? A koccanásnak maradt nyoma, vagy nem is látszik szinte semmi? Ha utóbbi, akkor el is kell felejteni a témát, és tovább haladni a dolgokkat.

2015. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád. Jogilag az oktató a sofőr, te pedig az utas.
2015. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!