Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Altalaban hasznalt autohoz...

Altalaban hasznalt autohoz adnak elsosegely dobozt es elakadasjelzot vagy nekem kell beszerezni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 20:49
 1/6 schocko ***** válasza:
74%
vagy
2015. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miénkben volt. Igaz, az elsősegély felszerelést néhány hónapon belül lecseréltük (itthon szálka okozta harcisérülésre tökéletes a lejárt)
2015. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mosqu!to ***** válasza:
Eladótól függ a dolog! Nekem az előző autómhoz semmit nem adtak,a mostaniban pedig még mellény is van! :)
2015. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eladótól függ, ha jó fej benne hagyja, enyémben is volt minden.
2015. aug. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 geohunter válasza:
Szerintem ne ez befolyásoljon, hogy megveszel-e egy autót, vagy sem. Ha megveszel autót X százezer forintért (esetleg többért, nem tudom pontosan milyen árban gondolkodsz), akkor már nem tétel az EÜ doboz 2 ezerért, plusz az elakadásjelző ezer forintért. A vásárlás után amúgy is költeni kell a kocsira egy csomót: átírás, eredetvizsga, illeték, átnézetés szerelővel, stb... Megvan a kocsi, bemész az első Tescoba és megveszed az EÜ dobozt és a háromszöget.
2015. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha neppertől veszed, az általában ügyel ezekre az apróságokra, hogy a nagyobb bajokról elterelje a figyelmedet.
2015. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!