Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW golf III-ast megéri megvenn...

VW golf III-ast megéri megvenni 1.9 D motorral? (64 HP)

Figyelt kérdés
Első autó vásárlása előtt állok, mi a véleményetek erről a típusról?

2015. aug. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem rossz. Akkor még tudott a VW autót gyárani. Nem megy eszeveszettül, de valszeg kimegy a világból viszonylag kis fogyasztással. Néz meg hogy nem rohad-e.
2015. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez még szívó dízel? Akkor kimegy a világból. :D Szerintem jó döntés.
2015. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Egyébként még a benzinesben is gondolkodom, szerintetek melyiket érdemesebb venni városban való hasznólatra?
2015. aug. 11. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább stílus fűggő. Az akkori dízelekkel lassan közlekedtek, mert nem dinamikusak, viszont keveset esznek. A kimért rendszerszerető higgadt embereknek való. Én pl. egy rendetlen trehány folyamatos késésben levő ember vagyok. Minden tettemben keresem az élvezetet és úútálom a porszívókat. Szeretem mikor belerak az ülésbe a masina, szeretem feszegetni a határokat. Abból az évjáratból benzinest vennék, mert jobban érezném benne magam.
2015. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" Szeretem mikor belerak az ülésbe a masina"


Én is de arra van egy 8 hengeresem a garázsban. És nem vagyok hülye hogy azzal álljak a reggeli dugóban.:D

2015. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!