Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen 6 1.4-es 80 LE-s...

Volkswagen 6 1.4-es 80 LE-s benzines motorral milyen?

Figyelt kérdés

Autovasarlasban vagyok... szerelmes vagyok a Mini Cooperbe, ki is neztem mar egyet magamnak, de most talalkoztam egy gyonyoru VW Golffal... :) A motorjaval nem vagyok maximalisan kibekulve, ha autopalyara felmegyek vele, nagyjabol be sem kapcsolna a klima, es biztos, hogy palyan es varosban is rengeteget fogyaszt. Tudnatok segiteni? Jol latom? Valakinek van tapasztalata? (Nobol vagyok, nem 200-zal szeretnek szaguldozni!)

[link]



2015. máj. 17. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
130-at még bírja, ha tényleg nem akarsz efölött menni akkor nem lesz gond. Ezen kívül meg fogyasztásban az az 1.4-es motor nem egy éhes fajta.
2015. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
[link] komoly szerelem az ahol egy golf el tud csábítani, jó kocsi a golf de formailag unalmas
2015. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem lehet össze hasonlítani a kettőt. A Golf szerintem praktikusabb (5 ajtó, nagyobb tér). Viszont a Mini meg szebb, de nekem nagyon kicsi személy szerint.
2015. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, en is meglepodtem... :)

Koszi a mini linket, sajnos kicsit oregecske :) a 2007tel kezdodo belso tetszik igazan! :)

2015. máj. 17. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Kicsit erősebb motor jobban illik a Golfhoz, de ezzel az 1.4-essel is el lehet közlekedni még autópályán is, igaz ott már nem nagyon van erőtartalék a motorban de hozzá kell szokni és fel kell venni egy olyan stílust amihez elég a teljesítmény. (Komótosan, lendületet megtartva, de nem cammogva kell vele menni.)
2015. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az az igazán vicces, hogy 20-25 éve az 50-60 lovas kocsikkal közlekedtünk 130-as tempot, most meg egy 80 lovas autó kevés hozzá. 130-ra bőven elég az a 80 még bekapcsolt klimával is.

Pályán is meg fog állni 7 literből mint felső határ klimát használva.

2015. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

persze, nem a buntire hajtok, csak vannak olyan kellemetlen helyzetek mikor "totyog" elotted egy furgon, nem latsz semmit, zavaro elotted es nem tudod kielozni... :D hat ki kell probalni, varosba nekem amugy akkor tokeletes :)

koszonom!

2015. máj. 17. 22:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz, de az is olyan dolog, hogy erre igaz jó egy erős autó, hogy hopp előzni vele, de ilyenkor arra is gondolni kell, hogy az esetleges szembejövőre a frászt hozzuk. Ő nincs vele tisztában, hogy a másik safőr még simán vissza is ér, lehet emiatt elrántja a kormányt, stb.
2015. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nagy gyuri ***** válasza:
Semmi baj a 80 le-vel elég,régebben sem volt erösebb autó sőt gyengébbel is tudtak pályán menni 130-al
2015. máj. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6:Régen könnyebbek és kisebbek voltak az autók. Ma már egy Polo is nagyobb mint az 1-es Golf volt.
2015. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!