Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mindenki kicsi autót...

Miért mindenki kicsi autót ajánl nekem, csak mert nő vagyok?

Figyelt kérdés

"Biztos Corsát, vagy Renault Clio , Volkswagen polo....stb"


Megmondom őszintén, rosszul vagyok az ilyen kicsi autóktól, nem érzem jól magam bennük.

Inkább egy Passat vagy egy Mondeo, esetleg Skoda Superb.


Vezetni jól vezetek, jobban, mint sok férfi.



2015. aug. 10. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En is no vagyok, nekem Mazda 6-om van.

Nyilvan vannak elonyei a kisautoknak is, de esetemben a babakocsi sem ferne el a csomagtartoban, nemhogy melle a nagybevasarlas.

En sem ertem milyen logika alapjan kotik ossze a noket a kisautokkal.

2015. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a tesóm régebben marutival járt, majd egy clioval. ő gyűlölte, vagy inkább rühellte ezeket a kisautókat..de azt mondták neki, te egy kisméretű nő vagy, ez való neked..és béke volt.


aztán vett egy eszméletlen jó állapotú CLK-t... a boldogsága határtalan... ...volt, amíg be nem ment a munkahelyére... ekkor tudta meg, hogy a rosszindulat, az irigység, és a vélt barátságok akár egy helyen is előfordulnak, akár mindenkiben együtt..pedig értelmiségiek.


ezek ellenére is imádja azt a nagy autót..szerintem pont neki való. tolja is neki, mint az állat.

2015. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: Látod mennyit köszönhet a CLK-nak? Segített neki kiszárni, hogy kik a valódi barátai. :)
2015. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!