Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mindenki kicsi autót...

Miért mindenki kicsi autót ajánl nekem, csak mert nő vagyok?

Figyelt kérdés

"Biztos Corsát, vagy Renault Clio , Volkswagen polo....stb"


Megmondom őszintén, rosszul vagyok az ilyen kicsi autóktól, nem érzem jól magam bennük.

Inkább egy Passat vagy egy Mondeo, esetleg Skoda Superb.


Vezetni jól vezetek, jobban, mint sok férfi.



2015. aug. 10. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A te autód lesz, ha a nagyot szereted, vedd azt. Aki tud vezetni, annak mindegy, aki nem, azon meg nem segít, hogy mekkora a kocsi.
2015. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagy autó kényelmesebb, de zsebbe nyúlósabb. Nem csak a vételnél, a fenntartása is több, ami nem azt jelenti, hogy nem vállalható, de sok embert ez visz a kicsi kocsi irányába.
2015. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
kisebb kocsival kisebb bajt tud okozni.. :)
2015. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Én sohasem szerettem, amikor a nejemnek kicsi autója volt. Nem éreztem biztonságban. Nem azt mondom, hogy telejáróval közlekedjen, de legyen valami gyűrődő felület előtte.
2015. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Hát ha akkora kell mint az ego-d akkor a SuperB is kicsi lesz:)

Egyébként én máshonnan nézném. Kell neked akkora autó hogy egyedül mereszd benne azt a bizonyost?

Gondolom ésszerű középút nincs a kicsi és a túl nagy között...

2015. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kell nagy autó, mivel több, mint 100 kilométert utazok naponta.


Jelenleg a szüleim kocsiját használom.Ők ritkán használják, emiatt kölcsönkaptam.

2015. aug. 10. 20:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki 100 km-t utazik naponta annak a kicsi kocsi tényleg kevés lesz. Hamarabb kopik...


De nem kizárt, hogy elég lenne Neked egy Golf 4-es is.

2015. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A golfok nem tetszenek.

Az olyan autók, amiknek "egyenes" a hátulja, vagy, hogy magyarázzam, nem tetszik.


5 ajtósból a Laguna, Mondeo ami tetszik.

2015. aug. 10. 20:43
 9/13 anonim válasza:

Nem kell azt gondolni hogy egy nagyobb autó fogyásztása sokkal több mert vannak azért nagyobb testüek 4-6 literes fogyasztással is.

Egyébként meg ha megy a vezetés akkor egyértelmű hogy nagyobb autó .

Sokkal több mindent elviszel vele és még kényelmesebb is .

Szóval ez csakis a te döntésed , mert sokan úgy gondolják, hogy a nők nem tudnak vezetni ezért elég nekik egy kis autó is amit összetörjenek.

De ha 100 km naponta gondolom akkor ahoz járul már tapasztalat is , hacsak nem egy unalmas csendes többnyire egyenes uton haladsz.

És ha te úgyérzed, hogy eltudsz parkolni,közlekedni a városba , sávokat váltani stb. egy nagyobb autóval akkor mindenképp azt ajánlatos.

2015. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értéma, miért foglalkoztat ennyire mások véleménye. Arról csinálj kalkulációt magadnak, hogy a kívánt autót fenn tudod-e tartani. Ha igen, jöhet a következő lépés: venni kell egyet. Az sem egyszerű menet, a kereskedésekben mind tökéletes állapotú, még a roncsok is. Jó állapotban lévő nagy autót nem fillérekért adnak.
2015. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!