Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem érdekel már a...

Miért nem érdekel már a motorozás?

Figyelt kérdés
Megcsináltam az A-s jogsit, bejártam Ausztriát meg kis hazánkat. És egyszer csak arra ébredtem egy napon, hogy nincs kedvem motorozni, amiért éltem-haltam mindig mindenkor. Már egy 3 hete van ez az érzés. El is kezdtem árulni a Kawámat. Miért történt ez velem? Lehet hogy pszichológushoz kell mennem.. ? :-(

#Megunt motorozás #elunt motorozás #motoros búskomorság #motoros depresszió #motoros kedvtelenség #kedvtelen motorozás
2015. aug. 10. 03:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok. Régen imádtam a motorokat, szinte mindig nyeregben voltam. Ma meg motorom sincs hanem biciklim. Egy kissé talán úgy érezhetem, hogy a kipufogógázok okozzák a klímaváltozást és a nyári nagy hőséget. Vagy pedig csak azt érzem hogy a biciklizés előnyös az egészségnek.
2015. aug. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1./ Mert megúntad;

2./ találtál érdekesebb elfoglaltságot magadnak.

2015. aug. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sok jobb, kellemesebb van mint a motorozás..


valószínű, egy nagyon jó nő mellett ébredtél, ekkor jutott eszedbe..nekem például így ment el a kedvem a motortól...vettem egy autót.

2015. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cselez ***** válasza:

Szerintem csak túl meleg van a bőrruhához, a lehűlés után ujjra kedvet fogsz kapni szerintem.

Ne add el a mocidat! Hiányozni fog meglátod!

2015. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, 4 évig motoroztam még hidegekben is, alig vártam a tavaszt. Azt hittem még 70 évesen majd nyeregben leszek. Aztán szépen lassan elkezdett idegesíteni, hogy mennyibe is kerül ez a hobbi, hogy az időjárásra oda kell figyelni, ill. nem adott már akkora örömöt, mint az elején.

100km-re 2500 Forint benzin 1 óra alatt. Ennyiből kijön egy éjszakai bulizás, vagy egész napos strandolás, wellnessfürdő, grillezés. Tartalmasabb, emlékezetesebb programok társasággal.

Hallottam 2-3 naponta a halálos baleseteket és kezdtem átértékelni magamban a dolgokat. Azóta bringa + autó van. Egységnyi pénzből próbálom kihozni a legtöbbet. Ebben a motor sajnos nem partner, mert egy komolyabb sportgép nagyon pénzrabló tud lenni. Szerintem aki elért valamit az életben, az előbb-utóbb leteszi a motort. Nem kockáztat akkorát ami a motorozással jár.

2015. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meguntad vagy az időjárás az oka vagy lehet még 1000 ok. Véleményem szerint ne add el a motort, várj még vele és ha nem jön meg hozzá újra a kedved akkor add el. Sokan egy bukás, egy ismerős balesete, a hírekben bemutatott balesetek, a család miatt hagyják abba.

Nekem pár éve volt egy balesetem pályán, szarrá tört a motor, én kómába estem, pár bordám, végtagok eltörtek. A törések összeforrtak és a kómából is felébredtem. Szülők, rokonok, ismerősök azt mondták hogy soha többé nem ülök motorra. Amint kiengedtek a kórházból, elkezdtem felújítani a motort és mikor elkészült, újra pályára mentem vele. Én példáúl nem tudnám és nem is akarom a motorozást abbahagyni, hiába voltam egy bukás miatt kómába, hiába törtek a csontjaim, nem érdekel, az érdekel hogy motorozzak.

2015. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!