Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha yz 125 versenycrossomna...

Yamaha yz 125 versenycrossomnak lesz baja ha 40 km-t megyek vele, úgy hogy megállok 1x pihenni?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy a pályacrossok nem szeretik ha egy fordulaton forgatják őket de én ugy gondoltam, hogy mennék vele a töltésen,(nem szabályos, de senki nem szól érte sokan mennek ott) na szóval úgy mennék vele, hogy a power zárva lenne, nem úgy hogy nyitva, szoval nem nagyon pörgetném.. de nem tenne rosszat neki? nem kell öblögetni gázfroccs stb? mehet egygázzal 20km-t?

2015. aug. 9. 21:47
 1/4 cselez ***** válasza:

Szerintem simán bírnia kell, ráadásul az Yz nem is annyira kényes motor. Igazából ezeket akkor terheled nagyon, ha üvegen pörgeted nagy terheléssel, modjuk siratón felfelé.

Ha szép nyugodtan motorozol vele inkább még kíméled is, főleg ha a power nincs folyamatosan nyitva. Én is crossoztam ráadásul autószerelő vagyok, de nem hallottam olyat, hogy ettől egy versenymotornak baja lenne! Menetszél azért legyen mert az hűti de más gond nem lehet szerintem.

2015. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha megfelelő a keverék akkor nyugodtan mehetsz vele
2015. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lessz emiatt baja.Én is járok a crossommal endurózni.Azért annyit ajánlok hogy ilyen hosszú távon változtasd a tempót és a fokozatot.
2015. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Egyetértek #3 hozzászólóval.

Az egyik barátomnak -szükségmegoldásként- egy cross- blokkot tettünk be, mivel az országjáró túra előtt 2 nappal az eredeti megfesszent. Semmi gond nem volt az úton, igaz, nem volt agyig kihajtva, amolyan "chopper-üzemmód"ban abszolválta a 510km--es túrát. :)

2015. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!