Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 millióból milyen autót...

4 millióból milyen autót suliba járáshoz?

Figyelt kérdés

Szolnokról Budapestre és vissza.(250km oda vissza kb.)


320d-re gondoltam az 6 literből ellenne nem?



2015. aug. 6. 22:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem mondod komolyan, hogy 250 km akarsz vezetni MINDEN NAP???

Nem vezettel meg sokat, ugye? 4 even keresztul? Uristen. En imadok vezetni de nem Abol Bbe hanem csak ugy bele a vilagba. De ingazni nap mint nap irto butasag ha van mas lehetoseged. Hidd el, az a sok ido ami kiesik amit vezetsz, azt a vonaton egy csomo hasznos dologgal el tudnad tolteni.


Nem beszelve, ha nehez nap volt faradtan, nincs kedved kocsiba ulni de muszaj hazavezetni, ott is folyamatosan figyelni mert eleg egy pillanat hogy ne oda figyelj es szegeny szuleid kapjak a telefonhivast...


Nem a levegobe beszelek. Kulfoldon elek es az elso harom evben olyan munkam volt (sajnos mast nem talaltam) hogy napi Budapest Siofok tavot kellett levezetnem, ami hasonlo mint Bp Szolnok.


Volt olyan nap hogy a halal phaszara kivantam a vezetest de muszaj volt beulni es menni, mert nem tudtam mashol aludni. Az a 3 ev eleg volt, hogy rajojjek mekkora butasag volt a rengeteg idot elvesztegetni a vezetessel, volt nehanyszor baleset kozeli elmenyem mert annyira faradt voltam es utolag belatom, hogy inkabb vallaltam volna munkat kevesebb penzert de kozelebb.

2015. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én néha a napi 50 kmt is sokallom nemhogy a 250et x!


egy öregebb autó is megtenné, a fenntartására meg nem biztos hogy olyan sokat kell költeni+ egy közeli társalbit benéznék, ahol tudsz aludni

2015. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
A 4 év alatt 5 hónapot töltenél tisztán vezetéssel. Ha ennyi időt tanulásra szánnál, bevágnád a teljes főiskolai anyagot. :) Ehelyett az utat kell nézned.
2015. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem megkellett minden kocsimert dolgozni...

Szuleim ilyet mondananak en gondolkodas nelkul ravagnam hogy porsche944turbo-S vagy mazda rx7turbo-II esetleg toyota mr2turbo-mk3


944ts kb. 2,5misi egy jo+papirozas mert itthon nincs elado sose.

De a 944s2 vagy 968 se ross . 968 komolyabb de formara a 944 szebb.

986 mar forgalombahelyezessel surolja a 4misit.


Rx7tII sincs itthon sose az kijon 1,5-2bol

Mr2turbo a legolcsobb az kijohet 1,5bol is+papirok


Viszont a 4es nem jatek!

En 4even at kethetente hetvegen debrecen abony tavot jartam kawasakival 200felett es mellette sokszor hetkozben abony szolnokot melo miatt. Telen mentem vonattal is suliba es ha nem szeretnek vezetni aztmondom jobb a vonat.

Teli sok kamionnal. a4es es napi szinten baleset, stb.


Alberlet a legjobb ha napalin jarsz!

2015. aug. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nézzük az anyagi oldalát. 4 millió lesz a BMW. Sajnos részben igazak a híresztelések, ha elromlik, akkor drága lesz. Erre elég nagy az esély, ilyen igénybevétel mellett, mert napi szintű ingázással havi 5000 km is meglesz (havi 20 nappal számolva a 250km), ami lehet akár évi 60 000 km. 4 millióért már eleve lesz a dízelautóban 200e km, mert feltételezem, hogy egy néhány éves E90 320d a kiszemelt.

Ilyen igénybevétel mellett az évi sok tízezer beletett km miatt nagyon gyorsan fog csökkenni az értéke, ez később még fontos lesz. Az is egy tévhit, hogy bármit csinálsz, 6 literből megáll. Ismerek olyat, aki vett egy 120D-t pont emiatt, és csodálkozott, hogy autópályán 8-at, vagy többet fogyaszt. Ha hajtod, akkor fogyasztani fog. A benzinesek sem esznek sokkal többet városon kívül.

Az előbbiek fényében egy logikai bakinak tűnik, hogy a szülők vesznek 4 millióért egy lestrapálható bejárós autót, aminek az esetében nem baj az, hogy 1-2 év múlva alig fog érni valamit a sok használat miatt, ezek szerint nincsenek anyagi gátaik, de akkor miért nem egy újat vesznek? Másik logikai baki, hogy ilyen körülmények közt a fogyasztás ilyen kiemelten fontos.

Nekem valahogy úgy tűnik, hogy sántít az egész.

2015. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!