Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A következő BMW modellek mit...

A következő BMW modellek mit 'sugallnak' a többi embernek, akik meglátnak egy (fiatal) srácot kiszállni belőle? Új 5ös szedán, Új 6os coupe, Új 7es szedán?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérlek titeket, hogy maradjunk a kérdésnél és ne azt írjátok hogy azt sugallja hogy pénzes-apuci gazdag stb-stb.

A modellekre vagyok kíváncsi, hogy számotokra ezek a modellek mit sugallnak a tulajról és mit gondolnak róla nagy általánosságban.


Köszönöm!


2015. aug. 6. 00:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

" ne azt írjátok hogy azt sugallja hogy pénzes-apuci gazdag stb-stb. "


De megis mi mast sugallna ez ma Magyarorszagon, most oszinten?


Az meg mar regen roszs, ha te egy autotol akarsz tobbnek tunni mint ami vagy.

2015. aug. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell így reagálni.. köszönöm a sok kérdésemre választ NEM adó válaszaitokat. Mind jelentve.
2015. aug. 6. 12:19
 13/19 vfrtom ***** válasza:
Most aztán mind megijedtünk, apuci icipicikicsi fia. De tudod, mit más is eszembe jutna még emellett, hogy valamit kompenzálni akarsz. Talán van annyi eszed , hogy rá gyere mire gondolok. Kis pisis troll.
2015. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

"Nem értem miért kell így reagálni.. "


Akkor gondolkodj el rajta.

2015. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mindenki simán rávágja, hogy a szülőktől kaptad. És valószínűleg igazuk is lesz. De, ezzel nincs is semmi baj, hiszen egy szülő a legjobbat akarja a gyermekének. Szóval én például amíg normálisan közlekedsz vele nem mondanék egy rossz szót sem rád.

Egyébként én is egy 5 éves középkategóriást kaptam anno a szülőktől, volt is sok irigy ember. Engem speciel ez nem zavart, normálisan közlekedek és kész.

2015. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
6%
Azon eszelmednék, hogy a nagyorrú apád melyik eus támogatást nyúlta le. Meg, hogy vajon cionista is vagy vagycsak zsiráf?
2015. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ilyen sorrendbe vedd. Majd ha valaha is lesz pénzed. A magadfajta képzelgő parasztokat még beülni se engedik egy ilyenbe, annyira csóró :DDDDD
2015. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Miért érdekel hogy mit gondolnak rólad?


Én 2010-be mikor 17 évesen megcsináltam a jogsit, kaptam egy új E350 4Matic-t és nem érdekel hogy ki mit gondol mert magamnak választottam.

2015. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Fő az előítélet igaz? addig míg azt se tudja az ember ki vagy mi a másik, addig minek gondol róla bármit?

Másrészről, meg kétlem, hogy pont az érdekli mit gondolnak róla.

2015. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!