Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A következő BMW modellek mit...

A következő BMW modellek mit 'sugallnak' a többi embernek, akik meglátnak egy (fiatal) srácot kiszállni belőle? Új 5ös szedán, Új 6os coupe, Új 7es szedán?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérlek titeket, hogy maradjunk a kérdésnél és ne azt írjátok hogy azt sugallja hogy pénzes-apuci gazdag stb-stb.

A modellekre vagyok kíváncsi, hogy számotokra ezek a modellek mit sugallnak a tulajról és mit gondolnak róla nagy általánosságban.


Köszönöm!


2015. aug. 6. 00:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Körülbelül annyira foglalkozom velük, mint egy darab kutyakakival!
2015. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Sokat segítettél!
2015. aug. 6. 00:59
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy bármit is sugallni kellene?
2015. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azért, mert ezt egy átlag ember nem engedheti meg magának és valamilyen presztízzsel csak bírnia kell, hogy nem egy átlag ember száll ki belőle. Vagy nem ?


Viszont vannak fokozatok és nem tudom hogy szükséges-e az a plusz 7millió ft az új 6-os coupera hogy még többnek tűnjek. :)

Igazából ez lenne a kérdés, de nem mertem megkérdezni mert le leszek ugatva.


A 7es kicsit sok lenne fiatalon, ugye ?

2015. aug. 6. 01:30
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Pontosan leírtad a "nem vagyok kíváncsi rá" résznél, hogy mit sugall.


Ilyen autót háromféle módon lehet megszerezni általában:

- céges kocsi: ha nagyon fiatal, akkor elég ritka, hogy olyan munkát kapjon, ahol mindjárt alátolnak egy felső kategóriás BMW-t, nálunk a top vezetés jár ilyen kocsikkal, pedig nem jóskapista BT vagyunk


- megdolgozott érte valaki, felépített egy vállalkozást, stb... ez megint nem a túl fiatal kategória, persze, biztos van rá példa, hogy valaki 20-25 éves korára olyan céget futtat minden protekció nélkül, amiből vesz egy ilyen kocsit, de nem ez a jellemző


- Kapta apucitól. Igen, hiába mondod, hogy nem erre vagy kíváncsi, az emberek 99%-a erre fog gondolni, és az esetek 99.99%-ban nem is fog tévedni. Tehát ezek a kocsik azt sugallják, hogy van egy apja, aki vagy keményen megdolgozott a pénzért (vállalkozás, cégvezető), vagy jókor volt jó helyen (politikusok és cimboráik), és most vett a pici fiának egy villantós kocsit.

2015. aug. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 vfrtom ***** válasza:
61%
Azt sugallja , hogy apuci pénzes és rendesen tolja a pici fiát. Konkrétan. Vagy nem teljesen legális keresetből van rávaló. A modellektől meg neme esnék hasra.Talán a 7-es kivételével kezd tucat autó lenni , mert minden pénzes apucival rendelkező suttyó ilyet akar , mert azt hiszi ezzel tűnik ki a tömegből és közben pont az ellenkezőjét éri el. Ma már hitelre adnak ilyen kocsit csak fizesd.
2015. aug. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
29%

Nekem azt sugallja, hogy nem egy atomfizikus fog kiszállni belőle. De biztos jól lehet vele csajozni.

Bocsi.

2015. aug. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
29%
Tömegautó a BMW. Valami egyedibbet nem találtál?
2015. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hoyg egy felvágós hülyegyerek ül benne.
2015. aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Mit szeretnél vele elérni?Többnek látszódj mint ami vagy?Egészen addig míg ki nem szállsz a kocsiból.Nem tudom hány éves vagy de ha 20-25 akkor majomnak fognak nézni mert egy 7-es v.6-os Bmw-t még ilyen fiatalon biztos apád vette stb...5-össel meg már elég sok hülyegyerek szaladgál.(Egy nem túl öreg 7-es Bmw tulajdonos.)
2015. aug. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!