Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől mennek tönkre ilyen...

Mitől mennek tönkre ilyen gyorsan a kocsim hátsó kerékcsapágyai?

Figyelt kérdés
Az autó egy VW Polo Classic........ezidáig évente kellett cserélnem a hátsó kerékcsapágyakat.Idén tavasszal már voltak cserélve viszont még csak augusztus van és már megint zúgnak.Mostanáig Meyle csapágyakat vettem bele.Cserénél nem préselve ha nem ütve volt a csapágy ...... lehet hogy emiatt használódnak el ilyen rövid idő alatt?

2015. aug. 4. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ám. És az lehet-e hogy nem gyári felnik vannak az autón?
2015. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A téli és nyári gumik külön felnin vannak.Mindkettő eredeti vw lemezfelni.Az egyik garnitúrát utólag vettem hozzá de már az előtt is fenn álltak ezek a problémák.
2015. aug. 4. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú csapágy? nemrég ismerősnek cseréltem hátsó csapágyat - olcsót - az egyik csak 2 napot bírt :D
2015. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Skf nel csinalt felmeres alapjan a csapagy hibak tobb mint 70% rossz szereles miatt kovetkezik be es tobb mint 20% tervezesi hiba a maradek az egyeb.


Igy tapasztalatbol mondhato a szereles miatt. Vidd vissza ahol csereltek es kerd vissza az arat es keress hozzaerto szerelot aki nem egy kontar kuruzslo.

2015. aug. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Idáig Meyle csapágyakat használtam de kipróbálom hogy egy más márkájú mennyit fog birni
2015. aug. 5. 16:28
 6/6 veterán vas ***** válasza:
Mindegy hogy milyen márkájú a csapágy, ha ütöd, akkor az sosem hosszabbítja meg az élettartamát. :(
2015. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!