Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Ventó érdekelne, nagy...

Dr.geryke kérdése:

VW Ventó érdekelne, nagy motorral, honnan tudok olyan autót szerezni, amiben nagy teljesítményű motor van?

Figyelt kérdés
Vr6 os VW Ventót láttam már de eladód sehol. Sem olyan auttót ami szintén eladó lenne és 2000ccm feletti...
2015. aug. 2. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Legtöbb ilyet külföldről hozzák. Vagy építik a VR6-ot. Kicsi a piaca a nagy fenntartás és építés miatt. Csak a legelvetemültebb fanatikusoknak van ilyen...

(Hasznaltauto.hu-n most 3 VR6 Vento is fent van.)

2015. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés van. Sokat agyon is hajtottak, már réges rég szétszedték őket. Amit én tapasztaltam még, hogy a VR6 helyett betettek egy takarékosabb 1.8 benzinest, mert a 2.8-as szinte kuka lett (egy srác járt igy nálunk a faluban).
2015. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egykilenc tédéjivel kell venni, mer' az a legjobb motor a világon. Megdzsippeled, oszt' hatszáz lóerős lesz, százon meg két litert fog fogyasztani. Akkor jó, ha jól kormol.
2015. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szántóvető ***** válasza:
német oldalakat nézegess,biztosan van bőven.egyébként itthon is hirdetnek kettőt a használtautó.hu-oldalon.
2015. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!