Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 70/4-hez melyik karburá...

Simson 70/4-hez melyik karburátor a jobb, amal 21 vagy a dellorto 21?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 23:11
 1/1 joco5582 ***** válasza:

Én inkább a 19-es Amalt raknám fel. El is mondom miért.

Dellorto 19-es van a motoromon és van 19-es Amalom is, tehát tudom miről beszélek.

A 21-es szerintem kicsit sok, vagy legalábbis nem feltétlenül szükséges. Ha még nincs kimarva a hengertorok inkább a 19-est válaszd.

Miért?

Dellorto:

-Szükség lesz esztergályosra, aki csinál közdarabot (nekem a 2. vált be) 4000ft/db

-Kell egy jó gumicső, (nem a locsoló slag ababilincs, vagy vízcső és kitudja) 3500ft

-Kell egy új légszűrő (Nem a 800 ft-os krómozott szúnyoghálós változat) Valamilyen szivacsos. ~6000ft

-Egyedi bowden 1000ft

-Főfúvóka készlet, alapjárati készlet, szabályzótű készlet. Szűken 15000ft-ból kijön


Amal

-Főfúvóka készlet, alapjárati készlet, szabályzótű készlet. ~10000ft

-Át kell alakítani szivacsosra a légszűrőházat


És kész.

Nagyon jó a Dellorto, mindent testre lehet szabni, de míg minden a helyére kerül sokba fog kerülni, és sok idő lesz kikisérletezni.

Remélem segít

2015. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!