Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér egy 1975-ös évjárat...

Mennyit ér egy 1975-ös évjáratú lada?

Figyelt kérdés
Nagypapám volt az első tulajdonosa,de már nem használja ezért nekem adta.Minden full gyári rajta semmi törés stb teljesen szép,kultúrállt állapotban van és ha jól tudom már veterán is lehet, ha elviszem a vizsgára.Körübelül mennyiért tudnám eladni?

2015. júl. 31. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem 300.000-et megér, ha keveset futott és jó állapotú.
2015. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Lada adok veszek csere bere oldala ! Lada alkatrész bazár! (facebook!)ide ezekre tedd fel a képét, képeket és pontos árat kapsz és nagy valószínűséggel vevőt is!
2015. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:
72%
hirdesd meg ebay-en vagy valami hasonló népszerű nemzetközi oldalon,kérj érte 4000 eurot ha tényleg olyan tiptopp állapotú(vagy nézd meg mennyiért mennek ezek az autók.)300 ezernél biztosan többet ér.majd írd meg hogy mennyiért sikerült elpasszolni :)
2015. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kevés km és valóban minden gyári rajta, akár még a papírjai is emgvannak amiket a vásárlásnál kaptatok, akkor nagyon sokat is érhet. Láttam már olyat is ami kicsivel több mint 4 millióért kelt el, igaz abban még 2000km se volt, és még a gyári gumik voltak rajta, jóformán garázsban állt csak.
2015. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak röhögni tudok az olyanokon akik 1-2 milliót várnak egy Ladáért.


Komolyan, nincs akkora értéke.


Értéke a nagyon ritka és régi kocsinak van. Egy Lada valóban már régi kategóriásnak számít, de nem ritka.

2015. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!